Oferta

Pranie tapicerki

pranie tapicerki
Domowym sposobem można wyprać praktycznie wszystko. Ale tylko teoretycznie. W praktyce pranie domowymi sposobami takich elementów jak na przykład tapicerka, może się okazać nieskuteczne. Co gorsza tapicerkę nieumiejętnie czyszczoną można po prostu zniszczyć. Dlatego specjalizujemy się w czyszczeniu i praniu tapicerki meblowej. Gwarantujemy dwuetapowy proces wykonania usługi. W pierwszej kolejności tapicerka jest dokładnie trzepana, czyli usuwany jest brud niezmywalny. Dopiero po takim przygotowaniu materiał jest prany metodą ekstrakcyjną. Zapewnia to dokładne wypłukanie brudu i zadowalający efekt. Nawet najbardziej zabrudzona tapicerka zyskuje maksymalne odświeżenie przy zachowaniu jej oryginalnych kolorów. Stosujemy tylko i wyłącznie specjalnie do tego przeznaczone środki, wysokiej jakości, renomowanych firm, które czyszczą skutecznie jednocześnie nie niszcząc delikatnych materiałów. Czyszczona tapicerka zyskuje świeżość, przyjemny zapach i powłokę ochronną, dzięki której trudniej ponownie przylega do niej brud.

Pranie kanap

pranie kanap
Kanapy w każdym domu, mieszkaniu a także biurze czy poczekalni przede wszystkim mają spełniać funkcje użytkowe. Dla domowników codziennie będą służyć komfortowym posłaniem pozwalającym zrelaksować się po ciężkim dniu, mogą również stanowić element wyposażenia, który z pewnością przyda się podczas odwiedzin gości, natomiast w poczekalni pozwolą wygodnie oczekiwać interesantom. Wybór na rynku meblowym pod względem kolorystyki, materiałów oraz konstrukcji jest tak bogaty,że kanapy coraz częściej zaczęły stanowić jeden z elementów dekoracyjnych, dopełniający całą aranżację wnętrza. Niezależnie od tego gdzie zostają umiejscowione, nie sposób uniknąć kurzu, zabrudzenia i większych plam. Oferujemy profesjonalne pranie kanap każdego rodzaju, niezależnie od materiału. Specjalistyczne środki do prania dostosowane do rodzaju obicia, które pozwolą dokonać precyzyjnego czyszczenia, jednocześnie nie niszcząc materiału. Kanapa zyskuje odświeżony wygląd, brak plam i nową jakość, natomiast Klient satysfakcję z usługi wykonanej na wysokim poziomie.

Pranie foteli

pranie-foteli
Fotele stanowią odrębny element wyposażenia każdego domu, który daje chwile wytchnienia po ciężkim dniu. Kupowane zarówno osobno jak i w komplecie z kanapą stanowią meble, które nie tylko pozwalają komfortowo zrelaksować się przed telewizorem lub z dobrą książką w ręku, ale i nadają indywidualnego charakteru każdemu wnętrzu, w którym się znajdują. Z czasem jednak jak to bywa z każdym elementem użytkowym znajdującym się w domu, mogą ulec zabrudzeniom. Począwszy od zwykłego osiadającego kurzu, a kończąc na dużych plamach powstałych w różnych okolicznościach. Oferujemy profesjonalne czyszczenie i
pranie foteli. Jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenie każdego rodzaju stosując specjalnie do tego przeznaczone metody prania oraz dedykowane środki piorące. Ponadto korzystając z Naszych usług, zyskują Państwo gwarancję, że to właśnie Wasz fotel będzie czysty jak w dniu zakupu i zachowa swoje żywe kolory, a dodatkowo kurz i brud nie będzie się osadzał tak łatwo jak wcześniej.

Pranie krzeseł

pranie krzeseł
Krzesła są jednym z tych mebli użytkowych, które bardzo łatwo ulegają różnego rodzaju zabrudzeniom. Wynika to przede wszystkim ze względu na częstotliwość ich użytkowania. Codziennie eksploatowane, narażone są nie tylko na zwykły kurz czy przetarcia spowodowane długoletnim użytkowaniem, ale i na plamy oraz zabrudzenia, które wnikają w głąb materiału. Czyszczenie domowymi sposobami może nie przynieść efektu, a nawet zniszczyć materiał pokrywający krzesło. W związku z tym kierujemy do Państwa ofertę obejmującą między innymi pranie krzeseł. Stosujemy tylko sprawdzone środki piorące, które są na tyle łagodne aby nie zniszczyć materiału pokrywającego krzesło, jednocześnie będąc na tyle silnymi, by skutecznie pozbywać się nawet silnych zabrudzeń. Usuwamy nawet mocne zabrudzenia, które szpecą piękne krzesła, jednoczesnie gwarantując zachowanie żywego koloru obicia. Stosując sprawdzone środki piorące oraz odpowiednie metody czyszczenia, zyskujecie Państwo odświeżone i czyste krzesła.

Pranie dywanów

pranie dywanów
Odpowiednio dobrane dywany tworzą wrażenie przytulności wnętrza. Niezaleznie od materiału, z którego jest wykonany, zadbany i czysty dywan jest wizytówką każdego domu. Dlatego naszą ofertę uzupełnia profesjonalne pranie dywanów i wykładzin. Zajmujemy się czyszczeniem dywanów wykonanych z włókien syntetycznych i wełnianych.
Zapewniamy oryginalne preparaty do prania oraz szeroką gamę odplamiaczy.
Ten rodzaj usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualych jak również firm i instytucji.

Usuwanie roztoczy

usuwanie roztoczy
Roztocze kurzu domowego to niewielkie żyjątka żywiące się głównie złuszczonym ludzkim naskórkiem. Najbardziej negatywne skutki mają odchody roztoczy nasycone alergenami. Kontakt z nimi może wywołać silną reakcję alergiczną i przyczynić się do wystąpienia wielu chorób. Z uwagi na obfitą ilość pożywienia, największe stężenie roztoczy możemy zaobserwować w materacu sypialnianym. Aby skutecznie przeciwdziałać alergii należy systematycznie usuwać roztocze.
Proponujemy Państwu taką właśnie usługę.