Urządzenia
Kirby
Kirby Sentria jest urządzeniem, które znakomicie radzi sobie z usuwaniem brudu niezmywalnego, czyli sierści, kurzu, piachu, włosów oraz złuszczonego naskórka. Przewaga tego sprzętu wynika z bez wężowej budowy. Taka konstrukcja pozwala na wyeliminowanie strat siły ssania spowodowanych długością i nieszczelnością węża. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w szczotkę trzepiącą, która uderza w materiał i wybija brud. Połączenie dwóch wymienionych elementów umożliwia bardzo skuteczne czyszczenie tapicerki.


Więcej informacji na stronie producenta: kirby.pl
Karcher
Urządzenie Karcher Puzzi pozwala na wykonanie ekstrakcyjnego prania tapicerki. Woda ze środkiem piorącym jest wprowadzana w czyszczony materiał. Zachodzi reakcja rozpuszczenia brudu. Następnie woda wraz z brudem jest odsysana z wykorzystaniem zjawiska podciśnienia. W urządzeniu zastosowano dwa zbiorniki na wodę. Dzięki temu czysta woda nie miesza się z brudną, a pranie tapicerki zawsze jest wykonywane tylko czystą wodą z dodatkiem odpowiedniego detergentu.


Więcej informacji na stronie producenta: karcher.pl
Tersus
Tersus Premium to profesjonalny ekstraktor przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Jest wyposażony w funkcję regulacji ciśnienia roztworu oraz ogrzewacz wody. Umożliwia to optymalne ustawienie urządzenia podyktowane rodzajem czyszczonej powierzchni. Odpowiednia konfiguracja oraz zastosowanie oryginalnych preparatów gwarantują profesjonalne pranie tapicerki. Czterdziestopięcio litrowe zbiorniki oraz długi wąż pozwalają na skrócenie czasu obsługi oraz czasu wykonania czyszczenia.


Więcej informacji na stronie producenta: tersus.pl