Anin

  • Oferujemy specjalistyczne pranie tapicerki meblowej i czyszczenie kanap w miescowości Anin

Zależy Ci na utrzymaniu czystości w Twoim biurze lub mieszkaniu? Ręczne pranie tapicerki jest bardzo czasochłonne. Co więcej, dobór nieodpowiednich preparatów piorących może negatywnie wpłynąć na jakość tkaniny. Niektóre ogólnodostępne detergenty nie są przeznaczone do wszystkich typów materiałów. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że nie każdy ma odpowiednią wiedzę z zakresu tkanin i środków chemicznych.

W celu zachowania odpowiedniego poziomu czystości musisz regularnie przeprowadzać pranie tapicerki meblowej oraz kanap. Samodzielne realizowanie tego procesu jest bardzo uciążliwe. Znacznie bardziej zalecaną opcją jest skorzystanie z naszej oferty i zamówienie profesjonalnego prania tapicerki na osiedlu Anin. Nasza firma piorąca dysponuje doświadczeniem oraz niezbędnym sprzętem. Wszystkie zabiegi prania kanap realizowane są przy pomocy nowoczesnych środków piorących oraz zaawansowanych odkurzaczy i ekstraktorów ciśnieniowych.

Skuteczne pranie tapicerki – Anin

W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy. Specjalistyczne pranie tapicerki z dojazdem na osiedle Anin to usługa dopasowana do ciągle rosnących wymagań klientów. Profesjonalne czyszczenie kanapy charakteryzuje się skutecznością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Przeszkoleni pracownicy, mają szeroką wiedzę z zakresu metod prania oraz materiałów wykorzystywanych w naszych domach.

Usługa przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców działających na terenie osiedla Anin. Praktycznie w każdym domu znajduje się kanapa, narożnik lub wykładzina. Są to centralne punkty naszego domu, ponieważ to właśnie korzystając z tych elementów wyposażenia domu, odpoczywamy lub pracujemy. Co bardzo istotne czysta wykładzina oraz meble wypoczynkowe wpływają na jakość naszego odpoczynku. Z tego powodu każda osoba, której zależy na stworzeniu komfortowych warunków do życia, powinna zamawiać pranie tapicerki i kanap.

pranie tapicerki i kanap anin

Jeżeli chcesz przywrócić swojej wykładzinie czystość, skorzystaj z pomocy specjalistów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków piorących usługa pozwala wyeliminować nie tylko zanieczyszczenia, ale również drobnoustroje, które gnieżdżą się w wykładzinie. Roztocza oraz inne drobne organizmy mają bardzo duży wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Osoby cierpiące na alergię na skutek częstego oraz długotrwałego przebywania w kontakcie z alerganami mogą odczuwać wiele objawów, które negatywnie wpływają na komfort życia.

Nasza usługa pozwala nie tylko pozbyć się zgromadzonego brudu, ale również usunąć drobnoustroje gnieżdżące się w głębokich warstwach tkaniny. Alergeny oraz roztocza mają bardzo negatywny wpływ na funkcjonowanie domowników i pracowników. Umożliwiamy pozbycie się ich w atrakcyjnej cenie. Pranie tapicerki realizowane jest w Twoim domu lub biurze na terenie Anina. Dzięki temu nie ponosisz kosztów przewozu kanap i innych mebli.

Czyszczenie kanap metodą ekstrakcyjną

Również nasze meble wypoczynkowe wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Podobnie jak wykładziny, tapicerki meblowe mogą stanowić miejsce rozwoju drobnoustrojów. Co jeszcze gorsze na naszych kanapach oraz narożnikach spędzamy nasz wolny czas. Oznacza to, że brudna tapicerka będzie negatywnie wpływała na jakość naszego odpoczynku. Im wyższy komfort naszego wolnego czasu, tym bardziej produktywni jesteśmy przez resztę dnia.

Fachowe pranie tapicerki meblowej i kanap realizowane jest pod wskazanym przez klienta adresem. Profesjonalne czyszczenie kanap i narożników wykonywane jest przy pomocy metody ekstrakcyjnej. Jest to zaawansowany sposób prania polegający na wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń takich jak odkurzacze piorące, ekstraktory ciśnieniowe i szorowarki. Na całe pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną składa się kilka faz.

  • Pierwszą jest rozpoznanie materiału oraz stopnia zanieczyszczeń. Specjalista dobiera odpowiedni preparat do prania.
  • Drugą jest odkurzanie. W ten sposób pracownik pozbywa się stałych zanieczyszczeń.
  • Trzeci krok to rozprowadzenie środka chemicznego na całą powierzchnię materiału.
  • Czwartym etapem jest wykorzystanie urządzeń do dokładnego szorowania tapicerki lub wykładziny.

1️⃣ Czy tapicerka po czyszczeniu jest mokra?

Pranie kanap i narożników jest przeprowadzane na mokro, oznacza to, że po zakończonym procesie materiał będzie wilgotny. Do jego całkowitego wyschnięcia trzeba około 24 godzin.

2️⃣ Jak często zamawiać specjalistyczne pranie wykładzin?

Wystarczy, że przeprowadzisz proces czyszczenia raz lub dwa razy w ciągu roku.