Marki

  • Oferujemy profesjonalne pranie kanap i tapicerki meblowej na terenie miejscowości Marki

Cechą charakterystyczną dla mebli wypoczynkowych jest materiałowe obicie. Ciepła, przyjemna w dotyku oraz barwna tkanina może być wyprodukowana z różnych materiałów. Rozwiązanie to jest bardzo lubiane przez mieszkańców miasta Marki. Każda tkanina posiada swoją własną specyfikację oraz wymaga innej pielęgnacji. Domowe sposoby nie zapewnią satysfakcjonujących rezultatów. Raz na jakiś czas warto zamówić profesjonalne pranie tapicerki w miejscowości Marki. Specjaliści są w stanie przywrócić tkaninie czystość. W tym miejscu dowiesz się wielu informacji dotyczących tej usługi.

pranie tapicerki marki

Pranie tapicerki na terenie miasta Marki

Zamów pranie tapicerki w mieście Marki

Większość z nas nie jest w stanie odróżnić weluru od żakardu. Nie mamy również pojęcia, jakie są cechy charakterystyczne cechy dla zamszu czy mikrofibry. Oznacza to, że nie będziemy w stanie dobrać odpowiednich preparatów oraz metody czyszczenia dla różnych tapicerek. Na szczęście nie od teraz nie musisz się tym przejmować.

Skoro każdy materiał wymaga innej pielęgnacji, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Firma oferuje pranie tapicerki w Markach w sposób skuteczny oraz bezpieczny. Wiedza fachowców połączona jest z nowoczesnym sprzętem, dzięki temu pozbędziesz się plam oraz nieprzyjemnego zapachu ze swoich mebli.

Do niedawna największym problemem w przypadku prania kanapy, był koszt transportu z miejscowości Marki. Obecnie usługa realizowana jest w domu lub biurze klienta. W ten sposób udało się wyeliminować trudności związane z przewozem ciężkich oraz dużych mebli.

Jedną z najpopularniejszych obecnie sposobów prania jest metoda ekstrakcyjna. Polega ona na nasączeniu materiału odpowiednio dobranym preparatem. Detergent rozpuszcza zalegający brud, który do tej pory gromadził się w głębokich warstwach tkaniny. Następnie preparat oraz zanieczyszczenia odessane zostają przy pomocy profesjonalnego ekstraktora.

Jeżeli na tapicerce znajdują się trudne do wybawienia plamy, stosuje się miejscowo odplamiacz. Mocniejszy preparat jest w stanie usunąć nawet bardzo uciążliwe przebarwienia. Po ukończonym procesie czyszczenia materiał jest lekko wilgotny.

Sam proces prania może różnić się w zależności od materiału oraz rodzaju zabrudzeń. Specjalista, korzystając ze swojej wiedzy oraz doświadczenia jest w stanie wybrać optymalną kombinację. Niezależnie od zastosowanej metody efekt zawsze będzie taki sam, czysta oraz ładnie pachnąca kanapa.

Oferujemy specjalistyczne pranie kanapy

Pranie tapicerki jest bardzo popularną usługą wśród mieszkańców miasta Marki. Wiele osób zaczyna rozumieć, jak wielką rolę w ich życiu odgrywa czystość. Pranie kanapy zrealizowane przez wyszkolonych specjalistów niesie ze sobą bardzo dużo korzyści. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, co zyskasz, korzystając z usługi, zapoznaj się z poniższymi zaletami:

  • Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń – nasza kanapa jest miejscem, w którym spędzamy wolny czas. Napoje oraz przekąski często pozostawiają ślady na tkaninie, które bardzo ciężko jest samodzielnie usunąć. Nowoczesne urządzenia oraz preparaty chemiczne najwyższej jakości pozwolą Ci znów cieszyć się czystymi meblami.

  • Ochrona mebli – odkurzanie, pranie i impregnacja to procesy, które nie tylko usuwają zabrudzenia, ale również zabezpieczają kanapę przed wchłanianiem zanieczyszczeń oraz zapachów.

  • Pozbądź się bakterii – materiał jest idealnym siedliskiem dla drobnoustrojów. Bakterie rozwijają się w brudzie, który zalega w głębokich warstwach tkaniny. Wyłącznie profesjonalne pranie tapicerki jest w stanie usunąć większość nieproszonych gości z Twoich mebli.

  • Komfort – czyste i pachnące meble wpływają na jakość wypoczynku. Domownicy lub pracownicy odczują różnicę w swoim samopoczuciu.

  • Możesz zaoszczędzić – regularne dbanie o meble pozwala przedłużyć ich okres użytkowania. Dzięki temu nawet po kilku latach Twoje meble będą wyglądały bardzo dobrze. Oznacza to, że nie będziesz odczuwał potrzeby wymienienia ich na nowe.

Pranie tapicerki i kanapy w mieście Marki to usługa, o której warto pamiętać. W niskiej cenie otrzymujesz tak wiele korzyści. Proces prania warto powtarzać przynajmniej jeden raz w ciągu roku.

Ile czasu zajmuje czyszczenie kanapy?

Pranie tapicerki w mieście Marki zajmuje kilka godzin. Wiele zależy od materiału oraz stopnia zabrudzenia. W przypadku dużych zleceń obejmujących wiele mebli firma oddeleguje do tego zlecenia kilku specjalistów, co znacznie skróci czas pracy. Po zakończonym czyszczeniu materiał będzie lekko wilgotny.

To ile dany materiał będzie schnął, zależy od wielu czynników. Kluczową rolę odgrywa rodzaj tkaniny, te o grubszym i dłuższym splocie będą schły dłużej. W zależności od temperatury panującej w pomieszczeniu, pory roku oraz stopnia wentylacji powietrza czas schnięcia może się wahać od kilku do kilkunastu godzin.

Obicie mebli narażone jest na wiele czynników takich jak: mechaniczne uszkodzenia, plamy po napojach, promieniowanie UV, przykry zapach. Specjalistyczne pranie tapicerki w mieście Marki umożliwia pozbycie się zanieczyszczeń. Możesz zwiększyć odporność swoich mebli na eksploatację.

Fachowe pranie kanapy umożliwia usunięcie zabrudzeń, z którymi do tej pory nie byłeś w stanie sobie poradzić. Domowe sposoby mają pewne ograniczenia. Zamiast ryzykować uszkodzeniem materiału, lepiej jest skorzystać z usług firmy działającej na terenie miasta Marki.

Obawiasz się wysokich kosztów prania? Niepotrzebnie. Pranie kanapy oraz innych mebli wypoczynkowych jest usługą stosunkowo tanią. Pranie krzeseł to koszt około 20 zł, czyszczenie foteli natomiast związane jest z opłatą około 60 zł.

Jeżeli chcesz zlecić pranie większych mebli takich jak kanapa, czy narożnik musisz brać pod uwagę koszt rzędu 140 – 170 zł. Cena ta zawiera w sobie podstawowe czyszczenie metodą ekstrakcyjną. Zastosowanie dodatkowej impregnacji lub antyalergenów jest dodatkowo płatne.

Pranie tapicerki w miejscowości Marki krok po kroku

Cała procedura pielęgnacji podzielona jest na pięć etapów. Każdy krok jest bardzo istotny, biorąc pod uwagę efekt. Klient przed rozpoczęciem usługi zostaje poinformowany o koszcie usługi. Pranie kanapy w mieście Marki oraz miejscowościach takich jak Sulejówek i Radzymin przebiega następująco:

Krok 1: Przygotowanie

Specjalista rozpoczyna od przygotowania powierzchni do pracy, odsuwa meble od ściany oraz sprawdza, czy ma dostęp do każdego miejsca.


Krok 2: Trzepanie

Etap przeprowadzany w celu pozbycia się suchych zabrudzeń takich jak kurz, włosy, sierść czy piach. Zabrudzenia tego typu przyspieszają proces przecierania się materiału.


Krok 3: Pranie

Rozprowadzony zostaje środek piorący, który wnika w materiał. Następnie cała powierzchnia jest szorowana.


Krok 4: Ekstrakcja

Detergent rozpuścił zalegający brud, oznacza to, że specjalista może przystąpić do odsysania zalegającego brudu i wilgoci. Odsysanie przeprowadzane jest przy pomocy specjalistycznego ekstraktora.


Krok 5: Impregnacja

Opcja ta jest dodatkowa. Zdecydowana większość klientów mieszkających w mieście Marki decyduje się na zastosowanie impregnatu, dzięki temu są w stanie zachować efekty prania na dłużej.


Po całym procesie tapicerka jest lekko wilgotna. Czyszczenia tapicerki i kanapy zazwyczaj usuwa wszystkie zabrudzenia, zdarzają się jednak uporczywe plamy, których już nie ma możliwości wybawić. Niektóre zabrudzenia uszkadzają materiał na stałe i należy mieć tego świadomość.

1️⃣ Jak długo trzeba czekać na wolny termin?

Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi jeden, dwa dni. Czasem mamy możliwość zrealizować usługę nawet tego samego dnia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎ 500 720 740 w celu uzyskania dokładnych informacji o terminach.

2️⃣ Ile kosztuje pranie tapicerki meblowej?

– krzesło 20 zł
– fotel 60 zł
– kanapa 140 zł
– narożnik 170 zł

3️⃣ W jaki sposób przebiega czyszczenie?

Przyjeżdżamy i realizujemy czyszczenie pod wcześniej umówionym adresem.