Służewiec

  • Wykonamy pranie tapicerki oraz czyszczenie kanap i narożników na osiedlu Służewiec

Tapicerka meblowa to rozwiązanie trwałe, oraz charakteryzujące się wyjątkowym poziomem estetyki. Wygląd tkaniny potrafi zachwycić. Jeżeli jest odpowiednio pielęgnowana, przez długie lata może cieszyć nasze oko. Problem pojawia się właśnie w kwestii odpowiedniej pielęgnacji. Zazwyczaj czyścimy nasze tkaniny przy pomocy ogólnodostępnych środków czystości. Niestety są one niewystarczające.

Proces samodzielnego czyszczenia zazwyczaj jest niczym innym jak ręcznym szorowaniem tkaniny. Jest to sposób, który może w niektórych przypadkach powodować osłabienie struktury materiału. Szczególnie niebezpieczne są mocne w działaniu środki piorące, które nie zostały dobrane pod konkretny materiał. Do utrzymania Twojej kanapy w nienagannym stanie niezbędna jest specjalistyczna pielęgnacja, odpowiednio dobranymi preparatami.

Pranie tapicerki i kanap metodą ekstrakcyjną realizowane na terenie osiedla Służewiec to usługa ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Na przestrzeni ostatnich lat coraz więcej osób zdecydowało się na oddanie swoich tkanin w ręce odpowiednio przeszkolonych profesjonalistów. W tym miejscu możesz dowiedzieć się nieco więcej o tej zaawansowanej technologicznie usłudze.

pranie tapicerki kanapy służewiec

Zamów pranie tapicerki lub kanapy na osiedle Służewiec

Specjalistyczne pranie kanap i narożników w większość przypadków realizowane jest przy pomocy metody ekstrakcyjnej. Jest to jeden z najbardziej wydajnych sposobów czyszczenia tkanin. Metoda ta wymaga zastosowania nowoczesnych urządzeń piorących oraz zaawansowanych środków czystości. Usługa realizowana jest bezpośrednio w domu lub biurze klienta również na osiedlu Służewiec.

Pierwszą rzeczą, którą powinien zrobić specjalista po przyjeździe na wskazaną lokalizację, jest rozpoznanie rodzaju tkaniny, która została wykorzystana do produkcji tapicerki lub wykładziny. Następnie określa on stopień zabrudzenia. Te informacje umożliwiają mu dobranie najskuteczniejszego preparatu piorącego oraz wycenienie zlecenia. Następnie przystępuje do pracy:

  • Odkurzanie – przed zastosowaniem środków chemicznych, cała powierzchnia tapicerki lub wykładziny musi zostać dokładnie odkurzona. Dzięki temu pozbywamy się zalegających suchych zabrudzeń, takich jak okruchy, piasek, włosy czy sierść. Zanieczyszczenia tego typu przyspieszają przecieranie się materiału.

  • Pranie tapicerki – po całej powierzchni tkaniny rozprowadzany jest detergent. Wnika on w materiał i rozpuszcza trudno dostępny brud. Następnie stosuje się specjalne urządzenia piorące, które umożliwiają wybawienie zanieczyszczeń.

  • Odplamianie – jeżeli zachodzi taka potrzeba, stosuje się specjalny odplamiacz, który usuwa plamy.

Pranie kanap i tapicerki realizowane na terenie miejscowości Służewiec to usługa o bardzo korzystnym stosunku ceny do jakości.

1️⃣ Ile trzeba czekać na wolny termin?

Czas oczekiwania to zazwyczaj jeden dzień.

2️⃣ Ile kosztuje dojazd na osiedle Służewiec?

Dojazd pracownika jest darmowy, nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami związanymi z przyjazdem specjalisty.