Cennik prania

Czytelny i przejrzysty cennik prania. Ceny zawsze są aktualne. Koszt jest jasny od samego początku. Brak ukrytych dopłat. Dokładnie wiesz czego się spodziewać.


 • Czyszczenie zawsze wykonujemy pod wskazanym adresem – nie zabieramy dywanów i wykładzin
 • Ceny dotyczą prania całej powierzchni kanap, narożników i innych mebli

Warszawa i okolice

 • Zapewniamy bezpłatny dojazd do lokalizacji w Warszawie i sąsiadujących miejscowościach
 • Oferujemy możliwość wykonania czyszczenia również w innych województwach

Ważne

Jeśli numer telefonu jest zajęty lub nie odpowiada przyjmujemy w tym czasie zamówienie. Oddzwonimy w ciągu 5 minut. Zapraszamy do zapoznania się z efektami prania tapicerki: zobacz galerię zdjęć


Cennik prania tapicerki

Krzesło 15 zł
Pufa mała 10 zł
Pufa duża 20 zł
Krzesło komputerowe 20 zł
Fotel bez podłokietników 30 zł
Fotel pełny 50 zł
Wersalka lub tapczan 80 zł
Stelaż łóżka 90 zł
Kanapa dwuosobowa 100 zł
Kanapa trzyosobowa 120 zł
Narożnik 150 zł
Narożnik powyżej 2,5 m 200 zł
Narożnik w kształcie litery U 250 zł
 • Pranie poduszek będących elementami mebla jest wliczone w cenę. Jeśli oparcie lub siedzisko kanapy składa się z poduszek nie zapłacisz dodatkowo za ich czyszczenie.

Cennik prania wykładzin i dywanów

do 100 m powierzchni 10 zł / m2
powyżej 100 m powierzchni 8 zł / m2
 • Jeśli w grę wchodzi wykładzina o dużej powierzchni istnieje możliwość negocjacji. Możemy podjechać we wskazane miejsce, by obejrzeć wykładzinę. Wtedy wspólnie ustalimy cenę za czyszczenie. Wizyta jest niezobowiązująca i bezpłatna dla lokalizacji w mieście Warszawa i okolicach.

Cennik prania materacy

materac jednoosobowy 50 – 100 zł
materac dwuosobowy 70 – 140 zł
usuwanie roztoczy 30 zł
 • Koszt zależy od tego czy materac będzie czyszczony z jednej czy z obu stron.
 • Pranie wykonujemy do uzyskania maksymalnego możliwego efektu. Nie zawsze jest możliwość, aby materac wyglądał jak nowy. Zwłaszcza jeśli materiał jest zniszczony lub odbarwiony.
 • Usuwanie roztoczy jest podstawowym elementem czyszczenia anty alergicznego. Nie wymaga użycia wody. Czyszczone jest wnętrze materaca, nie tylko sam materiał z wierzchu.

Cennik prania tapicerki w samochodzie

Fotele przód i tył 150 zł
Trzy rzędy foteli 250 zł
Całe wnętrze samochodu 250 – 400 zł
 • Standardowa cena dotyczy prania tylnej kanapy oraz przednich foteli. W przypadku samochodów typu VAN w grę wchodzą trzy rzędy foteli.
 • Całe wnętrze samochodu: bagażnik, deska, boki w drzwiach, podłoga, dywaniki, fotele.

Oferujemy rozsądne ceny czyszczenia

Regularnie zamawiając specjalistyczne pranie sofy lub kanapy zadbasz o nienaganną czystość w domu oraz wyeliminujesz ryzyko nagromadzenia się niebezpiecznych drobnoustrojów. Uchronisz również meble przed szybkim niszczeniem i zapewniasz im dobry wygląd na dłużej. Wszystko to w rozsądnej cenie, dostosowanej do realiów ekonomicznych obowiązujących w Warszawie i okolicach. Czyszczenie tapicerki to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż zakup nowych mebli. Wykonywane raz w roku pozwoli Ci na znaczne oszczędności w skali kilku tat.

cennik prania warszawa

Ceny prania kanap widocznych na zdjęciach to odpowiednio 100 zł (dwuosobowa) i 120 zł trzyosobowa. Wliczone jest odplamianie i szorowanie materiału. Jeśli chcesz zobaczyć jak meble wyglądały przed czyszczeniem otwórz galerię przedstawiającą efekty jakie uzyskujemy:

Strona wizytówką firmy

Jak wiele osób w dzisiejszym świecie, pewnie poszukujesz odpowiedniego wykonawcy przez internet. Jeśli trafiłeś na naszą ofertę z wyszukiwarki zapoznaj się z treścią witryny. Jeśli wizytówka firmy w postaci strony internetowej jest wykonana w sposób staranny, tego samego możesz oczekiwać po samej usłudze.

Usługi standardowe i dodatkowe

Standardowa procedura obejmuje odplamianie i pranie tapicerki lub dywanu. W przypadku kanap na których jest widoczna sierść lub kurz przeprowadzamy również trzepanie materiału. W przypadku dywanów i wykładzin trzepanie jest zawsze wykonywane na wstępie. Polega to na dokładnym oczyszczeniu powierzchni na sucho urządzeniem kolumnowym. Jeśli przed użyciem wody nie zostanie usunięty suchy brud w postaci piachu, kurzu i włosów pranie na pewno nie przyniesie oczekiwanego rezultatu. Trzepanie materiału wlicza się w cenę usługi i nie jest dodatkowo płatne.

Dodatkowo możesz zdecydować się na impregnację hydrofobową tapicerki lub dywanu oraz zastosowanie środków antyalergicznych. Impregnacja zabezpiecza materiał przed szybkim przyleganiem brudu i wchłanianiem wilgoci. Preparaty antyalergiczne są wskazane jeśli ktoś z domowników ma alergię na roztocza kurzu domowego.

Impregnacja hydrofobowa

Po właściwym praniu nakładamy warstwę hydrofobową, która pozostaje na materiale i chroni go przed szybkim zabrudzeniem. Stosujemy najskuteczniejszy na rynku preparat którego cena jest wysoka, co przekłada się również na koszt samej usługi.

Czyszczenie anty alergiczne

Samo nałożenie preparatu antyalergicznego jest tylko dodatkiem, który stosujemy w końcowej fazie czyszczenia. Ważniejsze jest fizyczne usunięcie z wnętrza materiału czynników wywołujących alergię na kurz którymi są złuszczony naskórek oraz żywiące się nim roztocza. Dopiero gdy przyczyna zostaje usunięta nałożenie preparatu jest uzasadnione. W przeciwny razie nie zadziała on jak należy.

Posiadamy urządzenie charakteryzujące się dużą mocą ssania dzięki której dogłębne czyszczenie materaca jest możliwe. Proces przebiega bez użycia wody. Dopiero po takim przygotowaniu materiał można uprać ekstraktorem i szorowarką.

Ile trwa czyszczenie mebli tapicerowanych i dywanów?

Czas zależy w głównej mierze od wielkości powierzchni oraz stopnia zabrudzenia. Jeśli chodzi o niewielkie meble takiej jak fotel, czas realizacji nie przekracza 30 minut. Nieco dłużej zajmuje pranie większych mebli wypoczynkowych, takich jak narożnik czy kanapa. W tym przypadku czyszczenie może się przedłużyć do dwóch godzin.

Czas prania dywanów i wykładzin jest uzależniony od powierzchni. Przy średnim stopniu zabrudzenia, wyczyszczenie 15m2 dywanu zajmuje 1 godzinę. W przypadku dużych powierzchni biurowych, gdzie można zastosować większe urządzenia oraz zaangażować więcej osób, czas ten jest znacznie krótszy.

Cennik prania kanap i narożników w Warszawie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy klient oczekuje dobrego rezultatu za rozsądną cenę.  Wbrew pozorom, pranie sofy czy wykładziny nie jest łatwym procesem. Trzeba posiadać gruntowną wiedzę na temat materiałów i preparatów czyszczących, by móc wybrać metodę dostosowaną do rodzaju pranego obicia. Mieliśmy okazję testować wiele różnych środków dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie wykonać usługę i jednocześnie przedstawić optymalny cennik prania kanap w Warszawie.

Ustaliliśmy ceny czyszczenia uwzględniając nakład pracy niezbędny do profesjonalnego wykonania zlecenia oraz dodatkowe opłaty, które musimy ponieść. Wartości są stałe. Dzięki temu nasi klienci mają pełne informacje już na początku i nie muszą obawiać się, że nagle trzeba będzie zapłacić więcej.

Cennik czyszczenia sof

Sofa to rodzaj nierozkładanej kanapy z poduszkami i oparciami (czasem w kształcie wałka). Wyczyszczenie takiego mebla trwa około godzinę. Cena prania sofy to 100 zł w przypadku mebla dwuosobowego i 120 zł w przypadku trzyosobowego.

Cennik prania narożników

Narożnik to mebel w kształcie litery L lub U. Są to dwie, lub trzy połączone kanapy. Czasem jeden bok jest przedłużany. Cena prania narożnika to 150 zł. Dotyczy to mebla o standardowej wielkości. Czas potrzebny do wyczyszczenia tapicerki tego rodzaju to 1,5 godziny.

Cennik czyszczenia foteli i krzeseł

Jeśli fotel posiada tapicerowane podłokietniki (zdjęcie poniżej) cena prania wynosi 50 zł. Jeśli ich nie ma lub są wykonane z drewna/metalu jest to 30 zł. Koszt prania krzeseł to 15 zł za sztukę.

czyszczenie krzesel cennik

pranie foteli cennik

Dlaczego ceny czyszczenia w Warszawie są różne?

Powszechną praktyką jest podawanie widełek cenowych. Nie zawsze można tego uniknąć ponieważ oszacowanie kosztu czyszczenia przez telefon bywa nie możliwe. Naszym zdaniem tego rodzaju sytuacje powinny być ograniczane do minimum, a wszędzie gdzie tylko się da ostateczna cena powinna być znana od początku. Dlatego ofertę cenową przygotowaliśmy w sposób maksymalnie uproszczony i jasny.

Rozbieżność cenowa na rynku warszawskim podyktowana jest jakością usługi i ilością pracowników. Jeśli znajdziesz ofertę bardzo tanią nie oczekuj dobrej jakości wykonania. Będzie ona adekwatna do ceny.

Jeśli natomiast znajdziesz ofertę drogą prawdopodobnie jest to spowodowane brakami kadrowymi. Zamiast zatrudnić więcej osób, firma zawyża cenę. Brak terminów rekompensuje zawyżoną ceną, bo zawsze znajdzie się klient gotowy przepłacić.

Rozwój rynku w Warszawie

Pranie mebli tapicerowanych w Warszawie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Rośnie bowiem świadomość na temat zalet oferowanych przez tego rodzaju usługę. Głównymi atutami są bardzo dobre efekty, umiarkowany koszt oraz wygoda. W ciągu maksymalnie dwóch godzin możemy odświeżyć tapicerkę za ułamek ceny całego mebla. Jest to kusząca perspektywa.

Wraz z popytem rośnie podaż. Przybywa nowych firm działających w tym segmencie. Upadają też stare firmy, które nie potrafią dostosować się do nowych realiów. To co było standardem kiedyś, dziś już nie wystarcza. Pojawiają się coraz lepsze środki chemiczne i nowe urządzenia. Cały czas trzeba być na bieżąco. Wzrastają również wymagania klientów.

Profesjonalnym praniem sof i dywanów zajmujemy się od ośmiu lat. Przez ten czas w branży dokonał się duży postęp. Jesteśmy otwarci na zmiany, zwłaszcza te prowadzące do poprawy jakości naszej pracy. Ofertę oraz cennik prania kanap i wykładzin przygotowaliśmy uwzględniając wieloletnie doświadczenie i obecność na warszawskim rynku.

Czy w cenniku podany jest ostateczny koszt czyszczenia?

Tak. Ceny podane są bez widełek. Z góry wiesz ile będzie kosztować usługa. Nie stosujemy ukrytych kosztów ani dopłat za pranie poduszek czy odplamianie. W Warszawie i miejscowościach ościennych dojazd jest bezpłatny.

Jaka jest cena prania kanapy i narożnika w Warszawie?

– kanapa dwuosobowa 100 zł
– kanapa trzyosobowa 120 zł
– narożnik 150 zł

Jaka jest cena prania dywanów i wykładzin?

Cena prania dywanów i wykładzin uzależniona jest od wielkości powierzchni.

– do 100 metrów – 10zł/m2
– powyżej 100 metrów – 8zł/m2

W przypadku dużych powierzchni biurowych możliwość indywidualnej negocjacji.