Pranie Mokotów

 • Profesjonalne pranie tapicerki, kanap i narożników oraz czyszczenie wykładzin. Mokotów, Sadyba i Służewiec to rejony objęte bezpłatnym dojazdem. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość. Zapraszamy do kontaktu i zamawiania usług: 500 720 740

W trosce o należyty poziom komfortu powinniśmy zadbać o higienę naszego bezpośredniego otoczenia. Nieprane latami tapicerki lub wykładziny gromadzą szkodliwe zarazki oraz roztocza przyczyniające się do różnych dolegliwości zdrowotnych. Profesjonalne pranie dywanów i kanap realizowane w dzielnicy Mokotów to usługa wygodna i dostosowana do potrzeb klientów. Jakie argumenty przemawiają na korzyść regularnego czyszczenia mebli?

Pranie tapicerki Mokotów

Jeśli zdecydujesz się zamówić pranie tapicerki w dzielnicy Mokotów, wykonaj telefon i umów się na pierwszą wizytę. Działamy również w dzielnicach Sadyba i Służewiec w Warszawie. W pierwszej kolejności przygotowujemy wolną przestrzeń oraz odsuwamy meble od ściany.

pranie tapicerki mokotów

Pranie pikowanej tapicerki na Mokotowie

Następnie przeprowadzamy dokładne odkurzanie, które pozwala wyeliminować niewielkie drobiny, a także zalegającą sierść zwierząt. Kolejnym krokiem jest rozpylenie specjalnych środków czyszczących, które wywabią oraz rozpuszczą zabrudzenia.

Usługa może zostać dodatkowo poszerzona o impregnację tapicerki lub wykładzin oraz stosowanie specjalnych anty alergenów. Te czynności nie wiążą się z wysokim kosztem. Dlatego zdecydowanie warto poprosić o ich przeprowadzanie. Biorąc pod uwagę, że pranie kanapy jest przeprowadzane stosunkowo rzadko, warto zapłacić nieco więcej i zyskać długotrwałe efekty ochronny.

Pranie kanapy – Sadyba i Służewiec

Tapicerka meblowa gromadzi zanieczyszczenia, nieprzyjemne zapachy, a także bakterie oraz roztocza. To przyczynia się do utraty idealnego wyglądu tkanin. Nasze usługi możesz zamówić w dzielnicach Sadyba i Służewiec oraz w całej dzielnicy Mokotów. Pranie kanapy i dywanów to sprawdzony sposób na piękne oraz czyste meble.

 • Meble wypoczynkowe są sercem naszego salonu. Pozwalają naładować akumulatory po ciężkim dniu pracy, witają naszych gości, a także pozwalają przyjemnie spędzić czas. Aby wypoczynek w salonie stał na wysokim poziomie, należy zadbać o należytą higienę pomieszczeń mieszkalnych.

Do naszej dyspozycji pozostają różnorodne środki czyszczące, które możemy wykorzystać. W ten sposób jesteśmy w stanie usunąć bieżące zabrudzenia, a także zneutralizować przykre zapachy. Jednak na dłuższą metę, tylko profesjonalne pranie kanapy i wykładzin może przynieść oczekiwane rezultaty. Wykwalifikowana firma działająca w dzielnicy Mokotów posiada bowiem wiedzę, doświadczenie, a także sprzęt niezbędny w procesie dokładnego czyszczenia.

pranie kanapy mokotów

czyszczenie tapicerki meblowej

Wystarczy zamówić pranie tapicerki raz na rok. W przypadku mniej eksploatowanych mebli, np. krzeseł w jadalni, może to być okres raz na półtora roku lub dwa lata. Efekt utrzymuje się przez długi okres, dzięki czemu klienci mieszkający w Warszawie są w pełni usatysfakcjonowani rezultatami. Wykwalifikowaną firmę warto wezwać również w sytuacji gdy tapicerka uległa mocnemu zabrudzeniu. Nie próbujmy samodzielnie radzić sobie z takimi plamami, ponieważ może się to skończyć zniszczeniem materiału.

Profesjonalne pranie tapicerki zapewnia wiele korzyści

Poniżej prezentujemy listę najważniejszych korzyści, których mogą oczekiwać domownicy po profesjonalnie wykonanej usłudze. Jeśli wciąż wahasz się nad tym, czy warto wezwać specjalistę, poniższe argumenty mogą pomóc w podjęciu decyzji.

 • Czystość mebli – profesjonalne pranie kanapy lub dywanów pozwala skutecznie wyeliminować najbardziej uciążliwe zabrudzenia, które psuły estetyczną prezencję materiałów. To zasługa nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych środków czyszczących.

 • Higiena otoczenia – jedną z głównych jest możliwość wyeliminowania szkodliwych drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy czy roztocza. Ponadto, usuwana jest zalegająca sierść zwierząt. W ten sposób otoczenie staje się bardziej higieniczne i bezpieczne dla domowników oraz ich gości.

 • Wyższy komfort wypoczynku – czyste i pachnące meble pozwalają nam należycie odpocząć. W przypadku tapczanu, kanapy czy materaca, pranie tapicerki ma ogromny wpływ na jakość snu.

 • Dobra ochrona meblipranie kanapy może być poszerzone o dodatkową impregnację, która zapewnia meblom większą ochronę przed zabrudzeniami, a także przed blaknięciem tapicerki na skutek oddziaływania promieniowania UV.

 • Usuwanie przykrych zapachów – czyszczenie pozwala wywabić nieprzyjemne zapachy i zastąpić je świeżością.

 • Wygodna i szybka usługa –  pranie wykładzin i dywanów jest realizowane w domu klienta na Mokotowie. Cała usługa nie zajmuje wiele czasu oraz nie wiąże się z dużymi wydatkami.

Jak widzisz profesjonalne czyszczenie oferuje szeroki wachlarz korzyści. Nie dziwi zatem fakt, że coraz większa liczba osób na Mokotowie decyduje się skorzystać z usług specjalistycznych. Proces jest bezpieczny dla mebli, a stosowane środki nie stwarzają zagrożenia dla dzieci oraz zwierząt domowych.

Zamów czyszczenie tapicerki na Mokotów

Tapicerka może być wykonana z kilkudziesięciu różnych materiałów. Każdy materiał różni się gramaturą, odpornością na rozciąganie, a także długością runa. Co za tym idzie, meble wymagają indywidualnego podejścia dostosowanego do rodzaju obicia. Tylko w ten sposób zyskujemy pewność, że proces prania tapicerki nie wyrządzi szkód, co zdarza się często w przypadku samodzielnych prób pozbywania się uporczywych zabrudzeń.

pranie narożnika mokotów

Pranie narożnika w apartamencie na Mokotowie

Doświadczony specjalista działający w warszawskiej dzielnicy Mokotów potrafi szybko ocenić rodzaj tapicerki, a także stopień zaburzeń. Na podstawie zabranych informacji wybiera najbardziej dogodną metodę czyszczenia. W zdecydowanej większości przypadków będzie to ekstrakcyjne pranie tapicerki polegające na dokładnym wywabieniu, rozpuszczeniu i odessaniu zanieczyszczeń. Pranie kanapy lub dywanów warto przeprowadzać co jakiś czas w trosce o komfort i bezpieczeństwo domowników.

Cena za pranie tapicerki na warszawskim Mokotowie

Usługę czyszczenia realizujemy nie tylko w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Pranie tapicerki możesz również zamówić w dzielnicach Sadyba oraz Służewiec. Nie musisz obawiać się wygórowanych kosztów związanych z noszeniem oraz transportem ciężkich mebli. Cały proces czyszczenia odbędzie się w domu, dzięki czemu dowiesz się ciekawych rzeczy na temat właściwej pielęgnacji różnych rodzajów tapicerki meblowej.

 • Wycena usługi w Warszawie zależy od kilku czynników: przede wszystkim od rodzaju tapicerki oraz powierzchni wykładzin lub dywanów. Najwięcej zapłacimy za pranie narożnika, kanapy oraz innych dużych mebli. Cena takiej usługi mieści się w przedziale 140 – 200 złotych. Mniej zapłacimy za czyszczenie krzeseł. Jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Najmniejsze koszty wiążą się z meblami o niewielkich rozmiarach.

Zapewniamy bezpłatny dojazd oraz elastyczne terminy. Wykładzina dywanowa to rozwiązanie trwałe oraz estetyczne. Jej wygląd potrafi zachwycać nawet wiele lat po zakupie. Niestety, jeżeli chcesz utrzymać swoją wykładzinę lub tapicerkę meblową w nienagannym stanie, musisz zadbać o właściwą pielęgnację. Ręczne pranie tapicerki meblowej nie wystarcza. Aby uzyskać najlepsze możliwe rezultaty, konieczne jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Zamów fachowe czyszczenie tapicerki i kanap realizowane na osiedlu Sadyba.

pranie krzeseł na mokotowie

czyszczenie krzeseł

Ekstrakcja to najczęściej stosowana, uniwersalna metoda prania dywanów i wykładzin. Proces jest poprzedzany dokładnym odkurzeniem materiału, w celu pozbycia się niewielkich drobin, a także sierści zwierząt. Następnie, fachowiec rozpyla specjalne środki czyszczące, które przedostają się w głąb materiału.

Substancje aktywne wywabiają oraz rozpuszczają zaburzenia, dzięki czemu, możliwe jest ich odessanie przy pomocy specjalnego odkurzacza. Jest to metoda na mokro, która wymaga zmoczenia tkanin. Należy zatem uwzględnić czas wysychania. Coraz większa liczba mieszkańców Mokotowa decyduje się na skorzystanie z tej usługi, dostrzegając długotrwałe oraz imponujące zalety.

Usługa czyszczenia mebli zajmuje mało czasu

Ile czasu trwa usługa? To oczywiście zależy od powierzchni, a także od rodzaju tapicerki. W przypadku niewielkich mebli, takich jak krzesła czy pufy, cała procedura zajmuje kilkadziesiąt minut. Pranie foteli podobnie. Nieco dłużej zajmie czyszczenie kanapy, narożnika czy tapczanu. Tutaj czas pracy fachowca może wydłużyć się do 1-2 godzin. W przypadku prania wykładzin biurowych firma może oddelegować kilku pracowników, tak aby usługa została w pełni zrealizowana w ciągu jednego dnia roboczego.

Musimy pamiętać, że w zdecydowanej większości przypadków stosowana jest ekstrakcja, która wiąże się z zamoczeniem tapicerki. Dlatego trzeba uwzględnić czas na jej wyschnięcie. W zależności od materiału oraz długości runa zajmuje to od ośmiu do kilkunastu godzin. W przypadku niektórych mebli i mniej intensywnych zabrudzeń możliwe jest również pranie pianą aktywną, co nie wymaga długiego czekania na wyschnięcie tapicerki.

Czyszczenie narożników metodą ekstrakcyjną realizowane na osiedlu Sadyba to coraz popularniejsza usługa. Wyłącznie w ostatnich latach zdobyła wielu nowych zwolenników, którzy wcześniej byli dość sceptycznie nastawieni. Tym, co przekonało sporą część nowych klientów, jest długa lista korzyści wynikających z zamówienia profesjonalnej firmy czyszczącej z Mokotowa.

Pranie narożników na Sadybie i Służewcu

Sadyba i Służewiec na Mokotowie to obszar działalności naszej firmy. Pranie narożników przeprowadzamy ekstrakcyjnie. Pierwszą rzeczą, którą robimy po przyjeździe na wskazaną lokalizację, jest rozpoznanie rodzaju tkaniny, która została wykorzystana do produkcji tapicerki lub wykładziny. Następnie określamy on stopień zabrudzenia. Te informacje umożliwiają dobranie najskuteczniejszego preparatu piorącego oraz wycenienie zlecenia. Następnie przystępujemy do pracy:

 • Odkurzanie – przed zastosowaniem środków chemicznych, cała powierzchnia tapicerki lub wykładziny musi zostać dokładnie odkurzona. Dzięki temu pozbywamy się zalegających suchych zabrudzeń, takich jak okruchy, piasek, włosy czy sierść. Zanieczyszczenia tego typu przyspieszają przecieranie się materiału.

 • Pranie tapicerki – po całej powierzchni tkaniny rozprowadzamy detergent. Wnika on w materiał i rozpuszcza trudno dostępny brud. Następnie stosujemy specjalne urządzenia piorące, które umożliwiają wybawienie zanieczyszczeń.

 • Odplamianie – jeżeli zachodzi taka potrzeba, stosujemy specjalny odplamiacz, który usuwa plamy.

Pranie kanap i tapicerki realizowane na terenie miejscowości Służewiec to usługa o bardzo korzystnym stosunku ceny do jakości.

Zamów pranie kanapy na Mokotów

Odpoczynek na nienagannie czystych i pachnących kanapach przekona Cię do tego, że regularnie pranie mebli tapicerowanych jest potrzebne. W ten sposób wpływasz na większy komfort domowników, a także wystawiasz sobie pozytywne świadectwo w oczach gości, którzy odwiedzają Twój dom. Wystarczy realizować usługę raz do roku, aby zagwarantować sobie oczekiwane rezultaty. Mokotów to dzielnica, która jest oczywiście objęta zasięgiem działania naszej firmy.

Jeśli oczekujesz nienagannej czystości oraz higieny w swoim salonie, pranie kanapy i dywanów spełni Twoje oczekiwania. Usługa jest realizowana szybko. Nie musisz również obawiać się wygórowanych kosztów. W zamian zyskujesz długotrwałe oraz imponujące efekty, które sprawią, że czas spędzony w salonie będzie jeszcze przyjemniejszy.

1️⃣ Ile kosztuje pranie kanapy lub tapicerki w dzielnicy Mokotów?

– wersalka 120 zł
– kanapa 140 zł
– narożnik 200 zł
– dywany i wykładziny 10zł/m2

2️⃣ Czy trzeba dodatkowo płacić za dojazd?

Gwarantujemy bezpłatny dojazd do lokalizacji na warszawskim Mokotowie, Sadybie i Służewcu. Obowiązują stałe ceny z cennika. Brak ukrytych dopłat.

3️⃣ Kiedy najszybciej można zamówić usługę?

Mamy wolne terminy na następny dzień. W nagłych wypadkach jest możliwość przyjazdu tego samego dnia. Pracujemy też w weekendy. Jesteśmy elastyczni dlatego zawsze dopasujemy termin do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu tel. 500 720 740