Pranie Ząbki i Rembertów

 • Skuteczne pranie tapicerki, kanap i wykładzin. Ząbki i Rembertów to miejscowości objęte bezpłatnym dojazdem. Oferujemy profesjonalne czyszczenie, atrakcyjne ceny i wolne terminy. Zapraszamy do kontaktu: 500 720 740

Nasza firma gwarantuje najwyższy poziom usług. Dbamy o każdy szczegół. Po naszej wizycie meble są czyste i higieniczne. Wykonamy profesjonalne pranie tapicerki, kanap i wykładzin. Ząbki i Rembertów to miejscowości do których dojedziemy bezpłatnie. Zaawansowane metody pozwalają na głębokie usunięcie brudu, alergenów i bakterii. Nasze usługi czyszczenia możesz zamówić na terenie:

 • Drewnica
 • Ząbki
 • Powstańców
 • Zygmuntów
 • Karolówka
 • Stary Rembertów
 • Nowy Rembertów
 • Wygoda
 • Magenta
 • Kawęczyn

Pranie tapicerki Ząbki i Rembertów

Oferujemy szeroką gamę usług czyszczących dla domu i firmy. Nasz doświadczony zespół korzysta z nowoczesnych technologii, które gwarantują skuteczne usunięcie nawet najtrudniejszych plam. Oferujemy elastyczne terminy realizacji i konkurencyjne ceny, dostosowując się do potrzeb każdego klienta. Pranie tapicerki i wykładzin realizujemy na ternie miast Ząbki i Rembertów oraz w okolicach.

pranie tapicerki ząbki

Pranie tapicerki w salonie meblowym w Ząbkach

Tapicerka meblowa wykonywana jest różnych materiałów. Każdy z nich jest nieco inny i wymaga odpowiedniego traktowania. Dlatego musimy zachować szczególną ostrożność przy codziennej pielęgnacji. Uporczywe zabrudzenia wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednio dobranych środków czyszczących.

Stosowanie niesprawdzonych metod znalezionych np. w sieci, może doprowadzić do trwałego uszkodzenia narożnika lub kanapy. Aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka uszkodzeń zamów profesjonalne czyszczenie kanapy w Ząbkach lub Rembertowie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalne pranie tapicerki Ząbki

Meble tapicerowane i wykładziny są narażone na szereg czynników. Zaczynając od zabrudzeń, poprzez przetarcia, na nieprzyjemnych zapachach kończąc. Zachowanie kanap i narożników w nienagannym stanie nie jest zadaniem prostym. Ogromnym udogodnieniem jest specjalistyczne pranie kanap i wykładzin realizowane przez naszą firmę na terenie miejscowości Ząbki i Rembertów.

 • W ten sposób możesz błyskawicznie uzyskać satysfakcjonujące rezultaty i wyeliminować czynniki, które zaburzają prawidłową higienę w Twoim salonie. Profesjonalne pranie tapicerki jest niezbędne do uzyskania satysfakcjonujących oraz długotrwałych efektów.

Do prania kanapy wykorzystujemy ekstraktor o dużej mocy, który wyciąga zabrudzenia z głębszych warstw materiału. Ta metoda wykazuje się wysoką skutecznością w aspekcie usuwania zabrudzeń oraz eliminowania szkodliwych drobnoustrojów. Jest to najwydajniejszy sposób na uzyskanie idealnie czystych i pachnących świeżością mebli.

pranie kanap ząbki

Pranie kanap i krzeseł z mieście Ząbki

Najczęściej stosowaną i najlepszą techniką jest ekstrakcyjne pranie kanapy, które polega na nasączeniu tkaniny środkiem odpowiedzialnym za wywabianie oraz rozpuszczanie brudu. Najbardziej intensywne palmy usuwamy ręcznie mocniejszym odplamiaczem. Następnie, preparaty wraz z zanieczyszczeniami odsysamy ekstraktorem. Na koniec materiał płuczemy czystą wodą. Po skończonej pracy meble są delikatnie wilgotne. Woda nie kapie ani nie ocieka.

Cena za pranie kanapy w Ząbkach i Rembertowie

Coraz więcej osób w okolicach Ząbek i Rembertowa decyduje się na regularne korzystanie z usług wykwalifikowanych firm czyszczących. Skrupulatnie realizowana usługa pozwala uzyskać czystość oraz przywrócić meblom doskonały wygląd. To także należyta ochrona spowalniająca proces niszczenia, któremu ulegają. Jaka jest cena za pranie kanapy w Ząbkach?

 • pranie kanapy – 140 zł
 • pranie narożnika – 200 zł
 • pranie narożnika w kształcie U – 350 zł

Przedział cenowy na ząbkowskim rynku jest zróżnicowany. Cena zależy od kilku czynników: rodzaju tapicerki, powierzchni do prania, a także metody, którą należy zastosować. U nas cena jest stała. W przypadku najmniejszych elementów tapicerowanych, takich jak krzesła, wynosi 20 zł. Czyszczenie foteli wyniesie 60 zł. Najdroższe jest pranie tapicerki na dużych meblach, takich jak: narożniki, sofy, kanapy oraz tapczany. Tutaj należy spodziewać się kosztów w przedziale od 140 do 200 złotych. Impregnacja oraz stosowanie anty alergenów wiąże się z dopłatą.

Czyszczenie tapicerki w Ząbkach i Rembertowie

Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z pomocy specjalistów, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą zalet. Coraz większe grono osób zdaje sobie sprawę, jak wiele zalet oferuje czyszczenie wykonane przez specjalistów. Ofertę kierujemy do mieszkańców miejscowości Ząbki i Rembertów. Pranie tapicerki realizujemy pod wskazanym adresem. Przed zamówieniem usługi w naszej firmie, zapoznaj się z szeregiem korzyści, które otrzymasz:

 • Pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną pozwala usunąć najbardziej uciążliwe zabrudzenia, z którymi nie mógłbyś sobie poradzić domowymi metodami.
  W domu pozostanie przyjemny zapach czystości. Posiadamy sprzęt i wiedzę potrzebną do usuwania najbardziej uciążliwych plam. Dzięki temu, klienci mogą oczekiwać jakości na najwyższym poziomie


 • Pranie kanap zwiększa wytrzymałość mebli i zapewnia im lepszą ochronę przed ponownym zabrudzeniem oraz promieniowaniem UV. Dzięki temu, jesteś w stanie przez wiele lat utrzymać doskonałą prezencję tapicerek i wykładzin. Odkurzanie oraz impregnacja to procesy, które nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale również chronią przed uszkodzeniami oraz ograniczają wchłanianie zanieczyszczeń w przyszłości.

 • Zaawansowane środki z łatwością pozbędą się drobnoustrojów, takich jak roztocza, bakterie oraz kurz. Regularne dbanie o właściwą kondycję mebli pozwala zachować ich młody i nienaganny wygląd. Dzięki temu, nawet po kilku latach prezentują się świetnie i nie ma potrzeby ich częstej wymiany.

 • Okresowe pranie tapicerki wspiera pielęgnacje domowymi sposobami oraz gwarantuje meblom należytą ochronę. W głębszych warstwach materiału gromadzą się szkodliwe drobnoustroje, takie jak: roztocza, bakterie czy alergeny. Usługa wykonana przez profesjonalistów pozwala je skutecznie zneutralizować.

Z całą pewnością nie będziesz rozczarowany uzyskanymi efektami, a dodatkowo ułatwisz sobie codzienną pielęgnację obić. Biorąc pod uwagę wymienione zalety warto przynajmniej raz do roku zamówić pranie tapicerki. Ząbki i Rembertów są objęte zasięgiem naszej firmy. To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą oddać swoje meble w ręce specjalistów.

Pranie tapicerki Rembertów i okolica

Nasza firma realizuje usługi w miastach Rembertów i Ząbki. Pranie tapicerki i kanap przeprowadzamy pod wskazanym przez klienta adresem. Nie ma potrzeby przewożenia mebli. Wystarczy umówić się na dogodny termin. Przyjedziemy na miejsce i wykonamy niezbędne działania.

pranie tapicerki rembertów

Nasz pracownik odsunie meble od ściany oraz przygotuje miejsce do pracy. Gdy wszystko jest gotowe, rozpocznie pranie tapicerki lub wykładziny. Użycie wody zawsze poprzedzamy dokładnym odkurzeniem, które pozwala wyeliminować sypkie zanieczyszczenia tkwiące głęboko w materiale.

W kolejnym etapie nasz pracownik zaaplikuje preparat, który przenika do głębszych warstw materiału. Końcowa faza to odessanie resztek środków piorących oraz płukanie wodą. Teraz wystarczy odczekać na dokładne wyschnięcie mebli. Pranie kanapy średniej wielkości zajmuje około godzinę.

W przypadku lekkich zabrudzeń stosujemy preparat w postaci aktywnej piany. Piana praktycznie nie pozostawia wilgoci. Metoda ta jest mało skuteczna w przypadku uciążliwym zabrudzeń i plam. Proces prania tapicerki meblowej może się różnić w zależności od wybranego środka czyszczącego oraz sprzętu. Cel zawsze jest ten sam: osiągnięcie najlepszego efektu wizualnego. Stosowanie impregnatów pozwala zabezpieczyć materiał przed wchłanianiem brudu, co ułatwia samodzielną pielęgnację.

Pranie tapicerki i kanap krok po kroku

Całą procedurę możemy podzielić na kilka najważniejszych etapów. Na początku pokrótce wyjaśniliśmy na czym polega pranie tapicerki meblowej. Warto jednak rozwinąć to zagadnienie i opisać całą usługę krok po kroku. Dzięki temu nasi klienci będą wiedzieli czego mogą się spodziewać. Tak wypierzemy Twoją kanapę:

 1. Przygotowanie – zagospodarujemy wolną przestrzeń oraz odsuniemy meble od ściany, aby mieć nieograniczony dostęp z każdej strony.

 2. Analiza wstępna – oglądamy meble, wskazujemy na najbardziej uciążliwe plamy oraz informuje o tym, czy będzie możliwość doczyszczenia wszystkiego w 100%.  Przed przejściem do działania przygotujemy potrzebne urządzenia i preparaty.

 3. Trzepanie – ten etap przeprowadzamy jeśli na meblach tapicerowanych znajduje się suchy brud niezmywalny, czyli błoto, piach, sierść, włosy, kurz. W przypadku dywanów i wykładzin usuniemy zabrudzenia, takie jak kurz, błoto, piasek. W ten sposób usuniemy też zwierząt domowych.

 4. Nałożenie środka pre spray i szorowanie – nanosimy odpowiedni środek, który przenika w głąb materiału, wyciągając i rozpuszczając zabrudzenia. W razie potrzeby meble są szorowane urządzeniem wyposażonym w obrotową tarczę z miękkim włosiem.

 5. Ekstrakcyjne pranie tapicerki – po uzyskaniu oczekiwanych efektów, preparat wraz z brudem odsysamy ekstraktorem ciśnieniowym.

 6. Impregnacja – jest to opcja dodatkowa. Użyjemy specjalnych środków impregnujących, które utrudniają przyjmowanie brudu. Materiał jest bardziej odporny na wchłanianie brudu. Ponadto, staje się również odporny na promieniowanie UV, co pozwala wyeliminować problem blaknięcia koloru.

 7. Wysychanie – pranie kanapy metodą ekstrakcyjną prowadzi do jej namoczenia. Po zakończonej pracy niezbędne jest odczekanie na dokładne wyschnięcie materiału. Zajmuje to od kilku do kilkunastu godzin w zależności od rodzaju materiału oraz grubości.

Robimy wszystko, aby realizowana usługa pozwoliła osiągnąć zadowalający efekt i była jak najmniej problematyczna dla klientów. Pranie tapicerki nie zajmuje wiele czasu. W przypadku największych mebli, dobry specjalista zmieści się w dwóch godzinach pracy. Jeśli chcemy wyczyścić wiele mebli za jednym zamachem, nasza firma może oddelegować kilku pracowników, aby cała usługa została zrealizowana w ciągu jednego dnia roboczego.

Zamów pranie tapicerki w mieście Ząbki i Rembertów

Samodzielne usuwanie plam nie zawsze przynosi pożądany efekt. Decydując się na profesjonalne pranie tapicerki masz pewność, że usługa zostanie zrealizowana z należytą skutecznością i starannością. Nasza firma działa w Ząbkach i Rembertowie. Nasi fachowcy są wyposażeni w sprzęt który pozwala uzyskać oczekiwane rezultaty niezależnie od rodzaju tkaniny.

 • Z pomocy specjalistów możesz skorzystać w sytuacji, gdy na obiciu pojawi się plama, której nie jesteś w stanie pokonać domowymi metodami. Nie ryzykuj sposobami znalezionymi w sieci, gdyż prowadzą do zniszczenia mebla. Lepiej wybrać fachową ekipę z Ząbek, która zajmie się skutecznym usuwaniem uporczywych plam.

 • Dużym plusem dla klientów prowadzących własny biznes w mieście Ząbki są elastyczne terminy pracy. Jeśli zachodzi taka potrzeba, pranie wykładzin biurowych możemy zrealizować w weekend lub w nocy pod nieobecność pracowników. Warunki współpracy są ustalane w taki sposób, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania wszystkich klientów.

Regularne pranie tapicerki uwolni Twój dom od takich zagrożeń, jak roztocza, kurz czy bakterie. Jeśli chcesz zagwarantować swoim meblom lepszą ochronę oraz doskonały wygląd wybierz profesjonalną firmę. Najlepszą porą do zamawiania usług jest okres wiosenny oraz letni. Wysokie temperatury pozwalają otworzyć okno, a to znacznie skraca czas potrzebny do całkowitego wyschnięcia.

czyszczenie tapicerki ząbki

pranie kanapy rembertów

Jesteśmy w stanie usunąć większość zabrudzeń. Zdarzają się jednak bardzo uporczywe plamy lub odbarwienie materiału. Nie jesteśmy w stanie nic zrobić również jeśli mebel jest zniszczony. W przypadku plam z wina czy kawy należy interweniować szybko, ponieważ im dłużej pozostawimy taką plamę, tym większe ryzyko, że pozostaną trwałe ślady. Jeśli zachodzi obawa, że nie usuniemy plamy w pełni, otrzymasz taką informację przed rozpoczęciem prania tapicerki.

Ile trwa pranie kanapy w Rembertowie?

Ta kwestia zależy od rodzaj materiału, stopnia zabrudzenia oraz ilości i wielkości mebli. Pranie małych kanap czy narożników zajmuje zwykle do kilkudziesięciu minut. Przy największych elementach, czas potrzebny do uzyskania oczekiwanych efektów może się wydłużyć do kilku godzin. Pranie kanap w większej ilości może być przeprowadzane przez kilku pracowników jednocześnie, co pozwoli zakończyć cały proces w ciągu jednego dnia. Pamiętajmy, że usługa wiąże się także z oczekiwaniem na dokładne wyschnięcie materiału.

Biorąc pod uwagę długotrwałe efekty, czyszczenie kanapy lub narożnika warto przeprowadzać przynajmniej raz do roku, jeśli chodzi o meble wypoczynkowe w salonie. W przypadku mniej użytkowanych mebli, np. w kuchni, pranie można realizować raz na półtora roku lub dwa lata. Oczywiście warto zadbać także o samodzielną pielęgnację domowymi sposobami w celu zachowania optymalnego poziomu higieny.

1️⃣ Czy dojazd do Ząbek i Rembertowa jest bezpłatny?

Tak. Cena prania kanapy lub dywanu jest jasna od początku. Nie doliczamy dodatkowych dopłat.

2️⃣ Ile trzeba czekać na realizację czyszczenia?

Zazwyczaj mamy wolne terminy na następny dzień. Możemy również przyjechać w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie.

3️⃣ Czy cennik prania zawiera dokładny koszt usługi?

Tak. Jest podana stała cena za czyszczenie konkretnego mebla. Nie stosujemy widełek cenowych.