Pranie Bemowo

  • Pranie dywanów, tapicerki i kanapy oraz czyszczenie wykładzin w dzielnicy Bemowo w Warszawie. Korzystamy z najlepszych urządzeń i preparatów. Gwarantujemy wysoką jakość usług i przystępną cenę. Zapraszamy: 500 720 740

Utrzymanie należytej higieny w domu ma ogromny wpływ zarówno na komfort, jak również bezpieczeństwo domowników. Mimo to, wielu ludzi zapomina o tym, jak istotnym czynnikiem jest regularne pranie dywanów i tapicerki meblowej. To wyjątkowo wygodna usługa realizowana w warszawskiej dzielnicy Bemowo i ukierunkowana na indywidualne potrzeby każdego klienta. Sprawdźmy, jakie korzyści może nam zapewnić usługa wykonana przez profesjonalną firmę oraz dlaczego w każdym domu co jakiś czas należy przeprowadzić profesjonalne czyszczenie kanapy lub wykładzin.

Pranie kanap i tapicerki w dzielnicy Bemowo

W niepranej tapicerce nagromadzają się nieproszeni goście: bakterie, roztocza, kurz oraz alergeny. Ich obecność w domu ma bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników. Uczucie zmęczenia, dolegliwości ze strony układu pokarmowego, reakcje alergiczne – to powszechne problemy związane z nadmiarem zarazków w naszym domu.

Samodzielne pranie tapicerki lub dywanów nie pozwoli nam na całkowite wyeliminowanie tych zagrożeń. W związku z tym, warto zdecydować się na skorzystanie z usług wykwalifikowanej firmy czyszczącej działającej w dzielnicy Bemowo na terenie Warszawy.

pranie dywanów bemowo

pranie tapicerki bemowo

Fachowcy mają do swojej dyspozycji profesjonalny sprzęt. Posiadają również ogromną wiedzę oraz doświadczenie potrzebne do świadczenia usługi na najwyższym poziomie. Pranie kanapy lub narożnika realizowane przez wykwalifikowaną firmę gwarantuje nam większy poziom higieny, a także nienaganną czystość. W ten sposób możemy również na dłużej zachować znakomity wygląd naszych mebli. Coraz większa liczba mieszkańców dzielnicy Bemowo decyduje się na profesjonalne czyszczenie wykładzin lub tapicerki. To najlepszy dowód na to, że usługa przynosi długotrwałe oraz satysfakcjonujące rezultaty.

Profesjonalne pranie kanapy i wykładzin w Warszawie

W przypadku najbardziej eksploatowanych mebli wypoczynkowych, takich jak kanapy czy narożniki, czyszczenie warto przeprowadzać przynajmniej raz do roku. W ten sposób uzyskamy najlepsze rezultaty nie dopuszczając do rozwoju zarazków oraz chroniąc materiał przed procesami starzenia. Podobnie sprawa wygląda w przypadku prania wykładzin biurowych. Jeśli chodzi o mniej eksploatowane meble np. krzesła w jadalni, wystarczy skorzystać z usługi raz na półtora roku lub dwa lata.

Z pomocy specjalistów operujących w mieście Warszawa powinniśmy skorzystać także w sytuacji awaryjnej, gdy nasza tapicerka ulegnie poważnemu zabrudzeniu. Jeśli nie jesteśmy w stanie uporać się z plamą dostępnymi w domu metodami, nie korzystajmy z porad dostępnych w sieci. Niewłaściwe podejście może skutkować uszkodzeniem tkaniny. W takich sytuacjach warto oddać sprawy w ręce specjalisty, który dobierze działania potrzebne do całkowitego usunięcia uporczywych zabrudzeń.

Zalety specjalistycznego czyszczenia kanap i tapicerki

Jeśli zastanawiasz się, czy zatrudnienie doświadczonej ekipy czyszczącej jest dobrym pomysłem, poniżej prezentujemy najważniejsze zalety usługi zrealizowanej przez wykwalifikowanych fachowców. Być może pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji.

  • Usługa jest realizowana w domu klienta pod jego obecność. Czyszczenie jest przeprowadzane w szybkim tempie i nie nastręcza domownikom żadnych problemów.

  • Fachowiec dobiera metodę pod kątem rodzaju tapicerki lub dywanu, dzięki czemu mamy pewność, że przeprowadzona usługa będzie bezpieczna dla naszych mebli.

  • Specjalistyczne środki czyszczące eliminują szkodliwe zarazki, dzięki czemu zyskujemy większy komfort wypoczynku oraz lepsze samopoczucie domowników.

  • Pranie mebli tapicerowanych przy użyciu nowoczesnego sprzętu pozwala wyeliminować najbardziej uciążliwe zabrudzenia.

  • Impregnacja materiałów zwiększa ochronę przed intensywnymi zabrudzeniami oraz przed promieniowaniem UV, co ułatwia zachowanie doskonałego wyglądu mebli i wykładzin.

  • Usługa nie wiąże się z dużymi wydatkami. W porównaniu do zakupu nowego wyposażenia jest to ekonomiczne rozwiązanie.

  • Nowoczesne środki czyszczące neutralizują przykre zapachy i pozostawiają po sobie przyjemnych zapach świeżości utrzymujący się w pomieszczeniach.

  • Stosowane środki czyszczące są w 100% bezpieczne dla dzieci oraz zwierząt domowych. Nie musimy zatem obawiać się nieoczekiwanych reakcji wrażliwych domowników.

Usługa staje się coraz popularniejsza wśród mieszkańców dzielnicy Bemowo w Warszawie. Jest to obszar objęty działaniem naszej mobilnej firmy oferującej specjalistyczne czyszczenie. Powyższa lista zalet to najlepszy dowód na to, że warto zdecydować się na zrealizowanie usługi.

czyszczenie warszawa bemowo

pranie kanapy bemowo

Bezpieczeństwo i jakość

Do produkcji tapicerki meblowej i dywanów wykorzystuje się kilkadziesiąt różnych materiałów. Każdy z nich posiada własną specyfikę i wymaga nieco innej pielęgnacji. Doświadczony specjalista potrafi dobrać najskuteczniejszą metodę do danego rodzaju tapicerki. Dlatego usługa jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje ryzyka uszkodzenia materiału. Wizyta fachowca polega na dokładnym zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta, a także z posiadanymi przez niego meblami. W ten sposób dowiemy się, jak wyglądać będzie usługa oraz jakich kosztów należy się spodziewać.

Specjalista rozpocznie od dokładnego odkurzenia. W ten sposób pozbędzie się niewielkich drobin, które mogą w perspektywie długoterminowej przecierać materiał. Usuwana jest także sierść zwierząt. Następnie, realizowane jest ekstrakcyjne pranie dywanów lub tapicerki meblowej. Fachowiec rozprowadza odpowiedni środek, który wyciąga zabrudzenia na zewnątrz oraz rozpuszcza je. Następnie, preparat zostaje odessany. Pozostaje odczekać na dokładne wyschnięcie materiału, co zajmuje od jednej do kilkunastu godzin.

Etapy prania tapicerki i kanap w dzielnicy Bemowo

Krótkie omówienie całej procedury prania tapicerki i dywanów. Wizyta rozpoczyna się od dokładnego rozpoznania problemu oraz doboru odpowiedniej metody. Specjalista poinformuje nas również o kosztach takiej usługi. Czyszczenie kanapy lub wykładzin składa się z kilku etapów:

Etap 1: Przygotowanie miejsca

Fachowiec odsuwa meble od ściany po to by się nie zachlapała. Wcześniej powinniśmy zadbać o pozbycie się niepotrzebnych mebli, np. stolika do kawy, które utrudniają dostęp do czyszczonych mebli.

Etap 2: Odkurzanie

W ten sposób fachowiec pozbywa się niewielkich drobin, które mogą prowadzić do przecierania się materiału.

Etap 3: Pranie ekstrakcyjne

Fachowiec używa specjalistycznego sprzętu potrzebnego do rozprowadzenia środków czyszczących, które wywabiają i rozpuszczają plamy. Następnie usuwa preparat przy pomocy ekstraktora.

Etap 4: Impregnacja

To usługa dodatkowa, na którą warto się zdecydować ze względu na wszechstronne działanie ochronne. To sposób na zachowanie mebli i dywanów w nienagannym stanie.

Po zrealizowanej usłudze wystarczy rozliczyć się ze specjalistą i odczekać na schnięcie mebli. Pranie tapicerki na Bemowie to bardzo wygodna usługa dostosowana do potrzeb każdego klienta. Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz korzyści, warto co jakiś czas korzystać z pomocy wykwalifikowanych firm.

Koszt wykonania czyszczenia na Bemowie

Zacznijmy od tego, że usługa jest realizowana w domu klienta. Dzięki temu, unikamy dodatkowych kosztów związanych z noszeniem oraz transportem dużych i ciężkich mebli. Usługi na Bemowie realizują specjalne firmy mobilne, które przyjeżdżają z niezbędnym sprzętem. Wycena w głównej mierze zależy od powierzchni dywanów lub wykładzin lub ilości i rodzaju mebli.

W Warszawie najmniej zapłacimy za czyszczenie krzeseł biurowych, puf oraz innych małych mebli. Koszty w takiej sytuacji oscylują w przedziale 10 – 20 złotych za jeden element. W przypadku średnich mebli, np. foteli, zapłacimy około 40-60 złotych. Najwięcej natomiast zapłacimy za pranie kanapy, narożnika, tapczanu oraz innych mebli o większej powierzchni tapicerowanej. Tutaj łączny koszt mieści się w przedziale 140 – 170 złotych. Istotnym czynnikiem są dodatkowe usługi, np. impregnacja oraz stosowanie anty alergenów.

Czy ekstrakcyjne pranie kanapy lub tapicerki usunie wszystkie plamy? W zdecydowanej większości przypadków tak. Metoda ekstrakcyjna jest bardzo skuteczna i pozwala na usunięcie nawet kilkuletnich zabrudzeń. Zdarzają się jednak uporczywe plamy, które w połączeniu z delikatnym typem tapicerki lub dywanu mogą sprawiać wyjątkowe problemy. Jeśli takie zabrudzenie ma kilka lat, ciężko je usunąć nawet przy użyciu najlepszych środków. Fachowiec już przy pierwszej wizycie ocenia stan mebli oraz ewentualnie informuje nas o zabrudzeniach, które mogą sprawić trudności.

Istnieją także inne metody prania kanapy lub dywanów, jednak w praktyce ich działanie jest bardzo podobne. Chodzi o to, aby wywabić i rozpuścić plamy. Przy tapicerce o krótkim runie korzysta się także z czyszczenia pianą aktywną. Nie wymaga ona użycia dużej ilości wody. Metoda może być jednak mniej wydajna w przypadku intensywnych plam.

Zamów pranie tapicerki lub kanapy na Bemowo

Firmy czyszczące dokładają wszelkich starań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. W związku z tym, usługa jest przeprowadzana błyskawicznie. Dużym plusem są także elastyczne terminy dostosowane zarówno do klientów prywatnych, jak również biznesowych. Jeśli w grę wchodzi pranie wielu mebli lub wykładziny w biurze, firma może umówić się z nami na nocną realizację usługi lub termin weekendowy pod nieobecność pracowników. W ten sposób znacznie łatwiej jest dostosować usługę do swoich potrzeb.

Samo pranie tapicerki zależy od rodzaju materiału. Czyszczenie niewielkich elementów zajmuje ok. 15-20 minut. Nieco dłużej zajmuje natomiast pranie narożnika, kanapy lub tapczanu. Tutaj możemy oczekiwać, że usługa zajmie nawet do dwóch godzin. Jeśli chcemy wyczyścić wiele mebli jednocześnie, firma może oddelegować dodatkowych pracowników, aby zagwarantować nam realizację w ciągu jednego dnia roboczego. Terminy na warszawskim Bemowie są dostępne bez problemów. Działamy na terenie całej Warszawy. Czyszczenie można zamówić telefonicznie lub mailowo.

1️⃣ Czy jest możliwe zamówienie czyszczenia na sobotę?

Tak. Oferujemy elastyczne terminy. Prasujemy w weekendy oraz popołudniowych godzinach. Pierwszy wolny termin mamy na następny dzień lub nawet tego samego dnia.

2️⃣ Ile kosztuje dojazd na Bemowo?

Gwarantujemy bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

3️⃣ Ile kosztuje pranie tapicerki lub dywanów?

– dywany 10 zł/m2
– krzesło 20 zł
– fotel pełny 60 zł
– wersalka 120 zł
– kanapa 140 zł
– narożnik 200 zł