Pruszków

 • Wykonamy profesjonalne pranie tapicerki, kanap, foteli i narożników na terenie miasta Pruszków

Higiena pomieszczenia ma wielki wpływ na samopoczucie domowników. Osoby przebywające w sterylnych warunkach wykazują większą chęć do życia oraz działania. Zachowanie nienagannej czystości jest bardzo trudnym zadaniem. Mieszkańcy podwarszawskich miejscowości nie muszą już samodzielnie dbać o swoje kanapy i narożniki. Jako profesjonalna firma oferujemy pranie tapicerki w mieście Pruszków z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz środków chemicznych najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność tej usługi, warto zdobyć więcej informacji na jej temat. W tym miejscu dowiesz się, ile kosztuje usługa oraz na czym ona polega.

pranie kanapy pruszków

Skuteczne pranie tapicerki w miejscowości Pruszków

Mieszkańcy miasta Pruszków zadaje pytania dotyczące przebiegu usługi. Jeżeli chcesz wiedzieć, w jaki sposób wygląda pranie kanapy, poniżej znajdziesz opis poszczególnych etapów. Proces czyszczenia możemy podzielić na pięć faz. Oto one:

 1. Pierwsza faza – rozeznanie oraz przygotowanie przestrzeni. Fachowiec przygląda się dokładnie tapicerce. Dobiera odpowiednią metodę oraz środki czyszczące. Na tej podstawie wycenia całą usługę. Po uzgodnieniu warunków przystępuje do odsunięcia mebli od ściany.

 2. Druga faza – dokładne odkurzanie tapicerki. Przed zastosowaniem jakichkolwiek detergentów należy usunąć wszystkie zabrudzenia typu piasek, okruszki, włosy i sierść. Najgroźniejsze dla materiału są zanieczyszczenia o ostrych krawędziach, ponieważ prowadzą one do przecierania się tkaniny.

 3. Trzeci etap – pranie tapicerki. Czyszczenia tapicerki i kanapy przeprowadzane jest metodą ekstrakcyjną. Wcześniej wybrany preparat zostaje rozprowadzony po całej powierzchni materiału. Detergent wybawia i rozpuszcza plamy. Po dokładnym praniu środek czyszczący oraz brud zostają odessane specjalnym odkurzaczem piorącym.

 4. Czwarty etap – impregnacja. Jest to faza opcjonalna związana z dodatkowymi kosztami. Specjaliści zdecydowanie zalecają skorzystanie z tej możliwości. Impregnacja chroni materiał przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dodatkowo ogranicza wchłanianie nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń.

 5. Piąty etap – schnięcie. Po całym procesie tkanina będzie lekko wilgotna. Czas schnięcia wynosi od kilku do kilkudziesięciu godzin.

Przed przyjazdem specjalisty możesz wygospodarować przestrzeń, jeżeli jest to konieczne. Pozbądź się z pomieszczenia niepotrzebnych przedmiotów oraz małych mebli. Ułatwi to  pracę specjaliście. Pranie kanapy w miejscowości Pruszków jest usługą dostosowaną do potrzeb klienta.

Oznacza to, że cała usługa realizowana jest w sposób, który nie nastręcza domownikom problemów. Cały proces czyszczenia może trwać od kilkudziesięciu minut do kilku godzin w zależności od wielkości zlecenia.

Profesjonalne czyszczenie kanapy w Pruszkowie

Jeżeli mieszkasz w mieście Pruszków i chcesz zamówić pranie tapicerki, nie musisz martwić się kosztami przewozu mebli. Mobilni fachowcy świadczą swoje usługi w domu klienta. Przenoszenie ciężkich mebli byłoby bardzo trudne. Dodatkowo wiązałoby się z dużymi kosztami.

Dzięki przeprowadzeniu usługi w Twoim domu udało się obniżyć koszt usługi oraz znacznie zwiększyć komfort klienta. Jeżeli uważasz, że Twoje meble wypoczynkowe, nie wyglądają już tak dobrze, jakbyś chciał, skorzystaj z pomocy profesjonalnej firmy oferującej pranie tapicerki na terenie miasta Pruszków.

Pielęgnacja kanapy powinna odbywać się regularnie przy pomocy domowych metod. Na rynku jest wiele ogólnodostępnych środków czystości, które możemy zastosować. Dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie na bieżąco dbać o czystość i wygląd tapicerki. Samodzielne pranie nie jest jednak dostatecznie skuteczne w perspektywie długoterminowej.

W głębszych warstwach materiału gromadzi się brud. Stanowi on idealne siedlisko dla drobnoustrojów. W tkaninach rozwijają się niebezpieczne dla zdrowia bakterie oraz roztocza. Zjawisko to może być szczególnie niebezpieczne dla osób cierpiących na alergię. Profesjonalne pranie tapicerki realizowane w mieście Pruszków pozwoli Ci pozbyć się drobnoustrojów.

Nowoczesne środki chemiczne, w połączeniu z profesjonalnymi urządzeniami oraz specjalistyczną wiedzą fachowców zapewnią najwyższy poziom czystości. Zabieg czyszczenia wykonany przez specjalistę jest znacznie dokładniejszy niż nasze domowe sposoby wybawiania zabrudzeń.

Pranie kanapy w Pruszkowie wykonany metodą ekstrakcyjną pozwala dotrzeć do głębokich warstw tkaniny. Jest to sposób sprawdzony oraz całkowicie bezpieczny dla tkaniny. Możesz być spokojny, Twoja tapicerka nie zostanie uszkodzona podczas procesu pielęgnacji.

Regularnie podejmując się samodzielnego prania tapicerki oraz korzystając z usług profesjonalnej firmy działającej na terenie miejscowości Pruszków przynajmniej raz do roku, jesteś w stanie utrzymać czystość swojej kanapy. Mieszkańcy miast takich jak Ożarów oraz Piastów też mogą korzystać z tej usługi.

Najważniejsze zalety prania kanapy i tapicerki w mieście Pruszków

Zastanawiasz się nad tym, czy warto skorzystać z pomocy specjalistów? Zapoznaj się z poniższą listą wszystkich korzyści oferowanych przez profesjonalną usługę realizowaną w miejscowości Pruszków. Specjalistyczne pranie zaoferuje Ci następujące zalety:

 • Nienaganna czystość Twoich mebli wypoczynkowych.

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

 • Bezpieczeństwo tkaniny.

 • Bezpieczeństwo domowników oraz zwierząt domowych.

 • Wygoda i szybka realizacja usługi dostosowana do Twoich potrzeb.

 • Profesjonalna obsługa oraz porady dotyczące samodzielnej pielęgnacji.

Powyższe zalety są najlepszym dowodem na to, że warto skorzystać z usług profesjonalistów. Korzyści, które otrzymujesz, są całkowicie warte swojej ceny.

Podstawowym kryterium dla wielu klientów jest cena usługi. Firma czyszcząca, która działa na terenie miejscowości Pruszków oferuje swoim klientom orientacyjny cennik. Dlaczego tylko orientacyjny? Ponieważ każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Jest to najbardziej sprawiedliwe oraz korzystne dla klienta.

Osoby, które zlecają pranie wielu mebli, mogą liczyć na zniżki. Orientacyjnie, najmniejsze koszty niesie ze sobą pranie małych mebli, krzesła oraz pufy wypierzemy za około 20 zł. Pranie fotela wiąże  się już z kosztem około 60 zł.

W mieście Pruszków najdroższe jest pranie dużych mebli takich jak kanapa. Cena prania jednego takiego mebla znajduje się w przedziale od 140 do 170 zł. Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą ta usługa, cena nie jest wysoka. Długotrwałe rezultaty sprawiają, że warto zdecydować się na pranie tapicerki.

Częstotliwość, z jaką należy zamawiać pranie kanapy

Częstotliwość prania uzależniona jest od stopnia eksploatacji danych mebli. W przypadku kanap, foteli czy narożników warto zamawiać usługę przynajmniej jeden raz do roku. Meble, które narażone są na mniejsze eksploatowania np. krzesła kuchenne, można prać rzadziej, raz na dwa lata.

Warto wezwać fachowców w sytuacji, gdy pojawi się jakieś ciężkie do usunięcia zabrudzenie. Jeżeli nie jesteś w stanie poradzić sobie z jakąś plamą samodzielnie, wezwanie specjalistów pomoże ją usunąć. Im szybciej zareagujesz, tym większa szansa na usunięcie zabrudzenia. Plamy z czasem zasychają, wnikają głęboko w strukturę tkaniny, przez co trudno je usunąć.

1️⃣ Jak można zamówić pranie tapicerki?

Zadzwoń pod numer ☎ 500 720 740 i zarezerwuj najbardziej dogodny termin realizacji.

2️⃣ Ile trwa czyszczenie narożnika lub kanapy?

Maksymalny czas czyszczenia to 90 minut.

3️⃣ Jaki jest koszt usługi i dojazdu do Pruszkowa?

Gwarantujemy bezpłatny dojazd do miasta Pruszków. Koszt czyszczenia zależy od wielkości i rodzaju mebla. Ceny poniżej:
– krzesło 20 zł
– fotel 60 zł
– kanapa 140 zł
– narożnik 170 zł