Pranie Wawer

 • Zamów czyszczenie kanapy i wykładzin oraz pranie tapicerki. Wawer, Falenica i Anin to obszar działania naszej firmy. Zapewniamy profesjonalną realizację usług, przystępne ceny oraz bezpłatny dojazd. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 500 720 740

Zależy Ci na utrzymaniu czystości w Twoim biurze lub mieszkaniu? Niestety prace porządkowe są bardzo czasochłonne. Dobór nieodpowiednich preparatów może negatywnie wpłynąć na jakość tkaniny. Ogólnodostępne detergenty nie są przeznaczone do wszystkich typów materiałów. W celu zachowania odpowiedniego poziomu czystości powinieneś regularnie przeprowadzać pranie tapicerki meblowej i kanap w dzielnicy Wawer i lokalizacjach:

 • Międzylesie
 • Aleksandrów
 • Nowy Wawer
 • Miedzeszyn
 • Anin
 • Sadul
 • Zerzeń
 • Błota
 • Falenica
 • Radość
 • Marysin

Pranie tapicerki Wawer

Samodzielne realizowanie tego procesu jest uciążliwe. Nie każdy ma odpowiednią wiedzę z zakresu tkanin i środków chemicznych. Znacznie lepszą opcją opcją jest skorzystanie z naszej oferty i zamówienie profesjonalnego prania tapicerki na osiedlu Wawer. Działamy również na terenie Falenicy i Anina.

pranie tapicerki wawer

Pranie tapicerki i wykładziny wykonane w dzielnicy Wawer

Nasza firma piorąca dysponuje doświadczeniem oraz niezbędnym sprzętem. Wszystkie zabiegi prania kanap realizowane są przy pomocy nowoczesnych środków piorących oraz zaawansowanych odkurzaczy i ekstraktorów ciśnieniowych.

Salon to miejsce, w którym odpoczywamy, przyjmujemy gości, rozwijamy swoje hobby. Aby czas spędzony w tym pomieszczeniu był szczególnie miły, warto zadbać o należytą higienę mebli wypoczynkowych. Samodzielna pielęgnacja jest bardzo istotna, ale na dłuższą metę okazuje się niewystarczająca.

Profesjonalne pranie tapicerki na osiedlu Wawer

Pranie tapicerki jest innowacyjną usługą, którą realizujemy na terenie dzielnicy Wawer. To sprawdzony sposób na rozprawienie się z kurzem, szkodliwymi zarazkami oraz uporczywymi plamami. Dzięki naszym nowoczesnym metodom i urządzeniom, jesteśmy w stanie przywrócić świeżość i czystość każdej kanapie.

 • Nasze usługi są dostępne w konkurencyjnych cenach, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy mieszkańców osiedli: Wawer, Anin i Falenica.

Warto przynajmniej raz na kilka tygodni odkurzyć tapicerkę i przetrzeć ją ciepła wodą wraz ze środkami czyszczącymi dostępnymi w sklepach. W ten sposób na bieżąco usuwamy drobne zanieczyszczenia, kurz i przykre zapachy. Jednak prawdziwe zagrożenie tkwi w głębszych warstwach tapicerki. Chodzi o niewidoczne zanieczyszczenia, roztocza i bakterie, które obniżają poziom komfortu oraz mają niekorzystny wpływ na samopoczucie domowników. Samodzielna pielęgnacja w takiej sytuacji jest nieskuteczna.

Pranie kanap na terenie Wawra i Falenicy

Nasza firma realizuje ekologiczne pranie tapicerki, stosując tylko bezpieczne dla środowiska środki czystości. Zaawansowane technologie pozwalają na skuteczne usuwanie plam i zabrudzeń, jednocześnie dbając o delikatność tkanin. Jesteśmy dumni z naszej dokładności i indywidualnego podejścia do klienta.

Korzystamy z najnowszych technologii i najwyższej jakości środków czystości, aby zapewnić głębokie i trwałe efekty czyszczenia tapicerki. Zaufaj naszym specjalistom, aby Twoje kanapy wyglądały jak nowe.

pranie falenica

czyszczenie anin

Profesjonalne pranie tapicerki i kanap przeprowadzamy na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem oraz nowoczesnymi środkami piorącymi. Tylko w ten sposób można dotrzeć do głębszych warstw tapicerki, w celu usunięcia najbardziej uciążliwych zabrudzeń oraz nieproszonych gości. Usługę warto powtarzać regularnie przynajmniej raz na półtora roku. Dzięki temu, utrzymamy satysfakcjonujący poziom higieny oraz nienaganną czystość.

Czyszczenie kanap Wawer, Falenica i Anin

Specjalistyczne pranie kanapy z dojazdem na osiedle Anin to usługa dopasowana do ciągle rosnących wymagań naszych klientów. Charakteryzuje się skutecznością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Przeszkoleni pracownicy, mają szeroką wiedzę z zakresu metod prania tapicerki meblowej.

Usługę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców mieszkających na terenie osiedli Falenica i Anin. Praktycznie w każdym domu znajduje się kanapa, narożnik lub wykładzina. Są to centralne punkty naszego domu, ponieważ to właśnie korzystając z tych elementów wyposażenia, odpoczywamy lub pracujemy.

pranie kanapy wawer

Pranie jasnej kanapy – Wawer Warszawa

Czysta wykładzina oraz meble wypoczynkowe wpływają na jakość naszego odpoczynku. Z tego powodu każda osoba, której zależy na stworzeniu komfortowych warunków do życia, powinna zamawiać pranie tapicerki i kanap w dzielnicy Wawer.

Czyszczenie tapicerki i dywanów w Falenicy

Usługi wykonujemy w domu klienta, dzięki czemu nie musisz obawiać się kosztownego transportu oraz noszenia ciężkich i nieporęcznych mebli. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin.

 1. Nasz fachowiec dokładnie oceni stan mebli i dywanów, dobierze właściwą metodę prania tapicerki oraz przedstawi dokładną wycenę. Jeśli warunki sprostają naszym oczekiwaniom sam przygotowuje przestrzeń oraz w ekspresowym tempie realizuje poszczególne kroki.

 2. W procesie niezbędny jest odkurzacz piorący o dużej mocy. To on równomiernie rozprowadza preparat, wywabia zanieczyszczenia, a także płucze materiał z resztek detergentów i brudu.

Pranie kanapy metodą ekstrakcyjną pozostawia ją w wilgotnym stanie. Trzeba poczekać na dokładne wyschnięcie materiału. Usługa nie zajmuje wiele czasu oraz nie wiąże się z nadmiernymi wydatkami. Można skorzystać również w dzielnicach Falenica i Anin.

czyszczenie mebli wawer

Czyszczenie brązowej tapicerki meblowej w domu

Optymalną porą jest okres wiosenno-letni, gdy za oknami panują ciepłe temperatury. Dzięki temu, możemy otworzyć okno, co poprawi cyrkulację powietrza i przyspieszy schnięcie. Nasza firma może przeprowadzić pranie tapicerki ukierunkowane wyłącznie na intensywne plamy, których nie jesteśmy w stanie samodzielnie pokonać. Wówczas, każda pora jest dobra, aby skorzystać z naszych usług w dzielnicy Wawer. Im szybciej zajmiemy się problemem, tym większa szansa na odzyskanie idealnej czystości.

Dlaczego warto zamówić pranie kanapy

Samodzielna pielęgnacja nie gwarantuje optymalnej ochrony oraz idealnej czystości. Takie efekty uzyskamy poprzez okresowe pranie kanapy przez fachowców z dzielnicy Wawer. Do skorzystania z profesjonalnych usług zachęcają wszechstronne korzyści. Oto one:

 • Czyszczenie kanapy metodą ekstrakcyjną pozwala dokładnie usunąć najbardziej uciążliwe zabrudzenia, kurz, zanieczyszczenia sypkie oraz sierść zwierząt.

 • Pranie tapicerki meblowej to skuteczny sposób na pożegnanie nieprzyjemnej woni utrzymującej się w salonie. Jej miejsce zastąpi przyjemny zapach świeżości.

 • Dokładne impregnacja materiałów długotrwałą ochronę. Zmniejszamy w ten sposób wchłanianie się zanieczyszczeń oraz przykrych zapachów, osiadanie kurzu, a także blaknięcie i płowienie tkaniny na skutek promieniowania UV.

 • Czyste i pachnące meble gwarantują domownikom wysoką jakość odpoczynku oraz stanowią pozytywną wizytówkę przed gośćmi.

 • Poprzez profesjonalne pranie kanapy i dywanów możliwe jest usunięcie szkodliwych drobnoustrojów, takich jak: roztocza, bakterie oraz alergeny. Ma to korzystny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie domowników.

 • Usługa jest chętnie wybierana przez klientów biznesowych. Pranie wykładziny biurowych zwiększa komfort pracowników oraz ich wydajność.

 • Usługa przebiega w ekspresowym tempie, nie wiąże się z dużymi wydatkami oraz nie sprawia żadnych problemów domownikom.

Biorąc pod uwagę tak bogatą listę zalet, nie dziwi fakt, że coraz większa liczba mieszkańców Wawra decyduje się na skorzystanie z usług naszej firmy czyszczącej. Powyższa lista to najlepszy argument, dla którego warto zdecydować się na okresowe czyszczenie mebli tapicerowanych.

Zrealizujemy pranie kanapy i tapicerki na terenie Wawra, Falenicy i Anina

Odkurzanie poprzedzające pozwala skutecznie wyeliminować kurz, sierść zwierząt oraz sypkie zabrudzenia. Pranie na mokro wywabia bardzo intensywne plamy oraz przebarwienia. W większości przypadków udaje się całkowicie wyeliminować wszystkie zabrudzenia.

Są oczywiście pewne ograniczenia. W przypadku bardzo poważnych i dawnych zabrudzeń, pranie tapicerki może nie wywabić plam do końca. Na pewno jednak zauważymy wyraźną poprawę.

Czyszczenie tapicerki narożnika

Udane czyszczenie tapicerki narożnika

Wiemy już, jakie korzyści możemy uzyskać. Warto dowiedzieć się więcej na temat samej procedury. Jak dokładnie przebiega pranie tapicerki meblowej? Proces dzieli się na kilka etapów.

 1. Przygotowanie przestrzeni – nasz fachowiec odsuwa meble od ściany, gospodaruje sobie dostatecznie dużo miejsca. Wybiera optymalną metodę oraz środki czyszczące dostosowane do rodzaju materiału, z którego wykonano tapicerkę.

 2. Przygotowanie powierzchni – ważnym etapem jest dokładne usunięcie zanieczyszczeń sypkich, kurzu, sierści zwierząt oraz innych drobin o ostrych krawędziach, które mogą uszkodzić tapicerkę.

 3. Zasadnicze pranie kanapy – wykonujemy za pomocą specjalnego odkurzacza piorącego o dużej mocy. Rozprowadza on aktywny preparat, który wywabia oraz rozpuszcza zabrudzenia. Są one następnie odsysane. Równocześnie odbywa się płukanie materiału czystą wodą. Płukanie obejmuje wierzchnią warstwę.

 4. Impregnacja – jako usługę dodatkową oferujemy impregnację. Warto zdecydować się na to działanie ze względu na długotrwałą ochronę mebli. Stają się one bardziej odporne na wchłanianie zanieczyszczeń oraz przykrych zapachów. Tkanina nie płowieje na skutek promieniowania UV.

Po zakończonej usłudze wystarczy odczekać na dokładne wyschnięcie mebli. W zależności od rodzaju oraz grubości obicia, czas schnięcia może wynosić od kilku do kilkunastu godzin. Pracownik naszej firmy chętnie udzieli cennych wskazówek na temat samodzielnej pielęgnacji mebli. Wawer, Falenica i Anin są objęte zasięgiem działania naszej firmy, co stanowi duże udogodnienie dla klientów mieszkających poza Warszawą.

Cena za czyszczenie tapicerki meblowej

Jeśli chodzi o samodzielną pielęgnację, warto odkurzać oraz przecierać tapicerkę przynajmniej raz na 2-3 tygodnie. W ten sposób na bieżąco usuniemy powierzchowne plamy oraz zadbamy o świeży zapach.

Profesjonalne pranie tapicerki jest zalecane raz na rok lub półtora roku, przynajmniej jeśli chodzi o często eksploatowane meble wypoczynkowe. W przypadku mniej użytkowanych mebli, np. krzeseł w kuchni, można ograniczyć się do czyszczenia raz na dwa lata.

Wykonanie usługi warto powierzyć specjalistom także w sytuacji, gdy dojdzie do bardzo poważnego zabrudzenia. Jeśli nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z domowymi sposobami, nie ryzykujmy trwałego uszkodzenia materiału. Im szybciej zdecydujemy się na ekstrakcyjne pranie kanapy, tym większa szansa, że plamę uda się całkowicie usunąć.

pranie narożnika wawer

Cena za pranie narożnika na zdjęciu to 200 zł

Klienci nie muszą obawiać się wysokich kosztów. Pranie tapicerki w dzielnicy Wawer nie jest to droga inwestycją. Za czyszczenie mniejszych mebli, takich jak krzesła czy pufy, zapłacimy około 10 – 20 złotych. Nieco więcej kosztuje natomiast pranie foteli (40 – 60 złotych).

Najwięcej zapłacimy za profesjonalne pranie narożnika, kanapy, tapczanu oraz innych mebli o dużej powierzchni obicia. W takiej sytuacji, cena usługi mieści się zwykle w przedziale 140 – 200 złotych. Dokładna wycena jest ustalana indywidualnie z klientem i zależy od liczby mebli oraz powierzchni dywanów. Przy większych zleceniach możemy zaproponować klientom atrakcyjne rabaty.

Zamów pranie tapicerki w dzielnicy Wawer

Coraz większa liczba mieszkańców Wawra korzysta z pomocy naszej firmy czyszczącej. Pranie tapicerki jest realizowane w krótkim czasie, bezpośrednio w domu klienta. Nie musimy obawiać się wysokich kosztów, ani noszenia ciężkich mebli. Sama procedura jest całkowicie bezpieczna dla zwierząt domowych, ponieważ korzystamy ze sprawdzonych środków o bezpiecznym składzie.

 • Decydując się na specjalistyczną usługę dbamy o wysoki poziom higieny, uwalniamy dom od kurzu oraz roztoczy, a także zabezpieczamy meble przed procesami starzenia. Dzięki temu, przez wiele lat zachowują one swój doskonały wygląd.

Oferta przygotowana dla mieszkańców dzielnicy Wawer w Warszawie jest dostosowane także do potrzeb klientów biznesowych. Usługa może zostać zrealizowana w biurze w porze nocnej lub w weekend pod nieobecność pracowników. Nasza firma robi wszystko, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta.

1️⃣ Ile kosztuje pranie dywanów lub kanapy w Warszawie?

– kanapa dwuosobowa 140 zł
– narożnik standardowy 200 zł
– dywany i wykładziny 10 zł/m2

2️⃣ Czy dojazd na Wawer jest bezpłatny?

Tak. Dojazd na teren Wawra, Falenicy i Anina zawsze jest bezpłatny.

3️⃣ Kiedy najszybciej można zamówić czyszczenie?

Gwarantujemy wolne terminy już na następny dzień. W szczególnych przypadkach można zamówić czyszczenie tego samego dnia. Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informacje o terminach tel. 500 720 740