Sadyba

  • Oferujemy specjalistyczne pranie tapicerki, kanap i wykładzin na osiedlu Sadyba

Zapewniamy bezpłatny dojazd oraz elastyczne terminy. Wykładzina dywanowa to rozwiązanie trwałe oraz estetyczne. Jej wygląd potrafi zachwycać nawet wiele lat po zakupie. Niestety, jeżeli chcesz utrzymać swoją wykładzinę lub tapicerkę meblową w nienagannym stanie, musisz zadbać o właściwą pielęgnację. Ręczne pranie tapicerki meblowej nie wystarcza. Aby uzyskać najlepsze możliwe rezultaty, konieczne jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Zamów fachowe czyszczenie tapicerki i kanap realizowane na osiedlu Sadyba.

Czyszczenie narożników ekstrakcyjną realizowane na osiedlu Sadyba to coraz popularniejsza usługa. Wyłącznie w ostatnich latach zdobyła wielu nowych zwolenników, którzy wcześniej byli dość sceptycznie nastawieni. Tym, co przekonało sporą część nowych klientów, jest długa lista korzyści wynikających ze specjalistycznego czyszczenia. Możesz dowiedzieć się więcej o ofercie oraz o korzyściach, które z nich wynikają, czytając dokładnie poniższy tekst.

pranie tapicerki kanap sadyba

Dlaczego mieszkańcy osiedla Sadyba zamawiają pranie tapicerki?

Oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę zalet, które wynikają z profesjonalnej usługi. Jeżeli mieszkasz lub masz siedzibę firmy na terenie osiedla Sadyba, możesz skorzystać z naszej oferty. Oto najważniejsze korzyści dla Twojego biura oraz domu:

  • Nienaganny wygląd mebli – wykładzina oraz tapicerka meblowa będzie wolna od zabrudzeń, znacznie poprawi to jej walory estetyczne.

  • Pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu – zaniedbane tkaniny wydzielają bardzo charakterystyczny aromat, który nie zachęca do odpoczynku. Profesjonalne pranie kanapy pozwala pozbyć się niechcianego zapachu.

  • Ochrona mebli na długo po zrealizowaniu usługi – nowoczesne środki czystości, które wykorzystywane są podczas prania metodą ekstrakcyjną realizowanego na terenie osiedla Sadyba, zapewniają długotrwałą ochronę. Twoje meble tapicerowane oraz wykładzina podłogowa będą wykazywały większą odporność na promieniowanie UV, oraz mniejszą skłonność do wchłaniania zanieczyszczeń.

  • Komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich domowników i pracowników – niezależnie od tego, czy przeprowadzasz fachową usługę w domu, czy biurze, znacznie zwiększysz komfort funkcjonowania osób przebywających w pomieszczeniu. Dzieje się tak, ponieważ w naszych tkaninach gnieżdżą się drobnoustroje, które mają bardzo negatywny wpływ na nasze codzienne życie. Specjalistyczne środki czystości pomogą ci je usunąć.

  • Usługa dopasowana jest do twoich indywidualnych potrzeb – jako firma zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają różnorodne wymagania. Specjalista przeprowadzi pranie kanapy w twoim domu, dzięki czemu nie zachodzi konieczność przewożenia mebli. Dodatkowo oferujemy bardzo elastyczny grafik, dzięki któremu możesz dobrać odpowiednią dla siebie datę oraz godzinę wykonania usługi.

1️⃣ Ile kosztuje pranie tapicerki realizowane na osiedlu Sadyba?

Pranie dużych mebli takich jak kanapy oraz narożniki kosztuje od 140 do 170 zł.

2️⃣ Jak długo trwa realizacja usługi?

Pranie jednej kanapy lub narożnika trwa zazwyczaj około 90 minut.