Preparaty

Zestawienie środków, których używamy do prania mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów. Wszystkie są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Posiadają atesty zezwalające na ich stosowanie w warunkach domowych. Korzystamy z detergentów najskuteczniejszych na rynku. Mamy mocne odplamiacze, środki zawierające tylko naturalne składniki oraz te przeznaczone dla alegrików. Na liście umieściliśmy preparaty najczęściej używane. Korzystamy też z wielu innych oraz na bieżąco testujemy pojawiające się nowości.

karcher rm 760

Proszek RM 760

Proszek do prania ekstrakcyjnego wyprodukowany przez znaną markę Karcher. Wypłukuje większość zabrudzeń. Nie zawiera wybielaczy i NTA. Nie tworzy zacieków. Bezpieczny dla materiałów i kolorów. Pozostawia delikatny i świeży zapach.


 

pure chemie

Płyn Pure Chemie

Płyn zawierający niejonowe środki powierzchniowo czynne przeznaczony do ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin o dużej powierzchni. W większym stężeniu dobrze radzi sobie z usuwaniem plam ze smaru lub innych substancji tłustych.


 

enz all

Pre Spray Enz All

Preparat na bazie enzymów proteolitycznych, przeznaczony do wstępnego rozpuszczania zabrudzeń białkowych. Stosujemy go przed praniem zasadniczym w celu przygotowania materiału. Radzi sobie również z usuwaniem niezbyt intensywnych plam.


 

dye gone preparaty

Odplamiacz Dye Gone

Bardzo mocny odplamiacz barwnikowy. Są to dwa preparaty, które łączą się dopiero w momencie natryskiwania. Środek zmienia skład chemiczny barwników w procesie oksydacji, przez co plama staje się niewidoczna. Jest wyjątkowo skuteczny.


 

odplamiacz pog

Odplamiacz P.O.G.

Odplamiacz przeznaczony do usuwania plam spowodowanych chemikaliami. Skutecznie usuwa plamy z lakieru do paznokci, samoopalacza, pasty do butów i farb. Zazwyczaj stosujemy roztwór z wodą 1:2 ponieważ jest wystarczający.


 

szampon formula 161

Szampon Formula 161

Anionowy środek przeznaczony do szamponowania dywanów i wykładzin. Rozpuszcza tłuste zabrudzenia. Mocno się pieni. Nie pozostawia lepkich śladów. Łatwo można go wypłukać. Bezpieczny dla materiałów wełnianych. Certyfikat WoolSafe.


 

one earth dfc 210

One Earth DFC 210

Uniwersalny preparat do prania  wyprodukowany tylko z naturalnych składników. Nie zawiera substancji zapachowych. Przebadany i zaaprobowany przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Posiada certyfikaty: Woolsafe, Design Environment, GREENGARD, EcoLogo.


 

tersus ex 92 preparaty

Tersus EX92

Detergent przeznaczony dla osób wrażliwych na substancje chemiczne. Nie zawiera substancji lotnych VOC, pestycydów, rozpuszczalników. Bezzapachowy i nietoksyczny. Do produkcji użyto ekstraktów z owoców i warzyw. Seria Responsible Care.


 

preparaty gumex

Gumex

Środek zawiera połączenie kilku rozpuszczalników. Preparat jest przeznaczony do usuwania zaschniętej gumy do żucia, smoły, kleju, plasteliny, oraz innych substancji o charakterze lepkim. Najlepiej sprawdza się na dywanach i wykładzinach.


 

preparaty heavy duty

ExceDe Heavy Duty

Tym płynem wykonujemy pranie wykładzin biurowych jeśli powierzchnia jest bardzo brudna. W składzie znajdziemy substancję antyelektrostatyczną. Zawiera również składniki zabijające bakterie i grzyby. Usuwa zabrudzenia i dezynfekuje nie niszcząc materiału.


Preparaty do prania tapicerki i wykładzin

Preparaty do prania tapicerki i wykładzin to specjalistyczne środki czyszczące, zaprojektowane do skutecznego usuwania zabrudzeń, plam oraz nieprzyjemnych zapachów z różnego rodzaju tkanin i materiałów. Dzięki nim utrzymanie czystości i świeżości w domu staje się znacznie łatwiejsze.

Detergenty w płynie to skoncentrowane formuły, które można mieszać z wodą, idealne do głębokiego czyszczenia za pomocą urządzeń piorących. Spraye do plam bezpośrednio aplikowane na trudne plamy, doskonale sprawdzają się w szybkich i punktowych czyszczeniach. Proszki czyszczące rozpuszczalne w wodzie, skuteczne w praniu foteli z użyciem odkurzaczy piorących.

Preparaty do czyszczenia tapicerki zawierają aktywne składniki, które penetrują tkaniny, rozbijając i usuwając nawet najtrudniejsze plamy. Środki zawierają formuły oparte na łagodnych, ale efektywnych substancjach, które są bezpieczne dla tkanin i ludzi, w tym alergików i dzieci. Są wzbogacone o substancje neutralizujące zapachy, pozostawiają tapicerkę i wykładziny świeże i pachnące.