Urządzenia

W tym miejscu znajdziesz urządzenia, którymi wykonujemy pranie mebli tapicerowanych i dywanów. Pierwszy etap czyszczenia polega na rozbiciu brudu. Stosujemy różnego rodzaju szorowarki, które aplikują preparaty oraz dzięki obrotowym tarczom rozczesują runo. Kolejnym etapem jest odessanie rozpuszczonego brudu z materiału. Służą do tego ekstraktory wyposażone w ssawkę podającą i zbierającą wodę pod ciśnieniem.

santoemma sabrina

Santoemma Sabrina

Profesjonalny ekstraktor do prania dywanów i mebli tapicerowanych. Zastosowana technologia Hight-Waterlift umożliwia bardzo dobre odsysanie wody co znacznie skraca czas potrzebny do wyschnięcia materiału. Urządzenie jest wyposażone jest w dobrze wyprofilowane, aluminiowe głowice ułatwiające czyszczenie.


kirby sentria

Kirby Sentria

Pionowe urządzenie do trzepania dywanów, materacy i tapicerki. Brak węża i słuszna waga pozwalająca dobrze przylegać do powierzchni, zapewniają bardzo dużą moc ssania. W głowicy znajduje się drewniany wałek z włosiem, który obraca się i powoduje wibracje. Sprzęt znakomicie radzi sobie z usuwaniem suchego brudu.


 

karcher puzzi

Karcher Puzzi

Popularny i sprawdzony ekstraktor. Urządzenie cieszy się bardzo dobrą reputacją ponieważ pozwala uzyskać znakomite rezultaty prania. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że idealnie nadaje się do czyszczenia w warunkach domowych. Wyposażone w funkcje zwiększające wydajność i zmniejszające ilość potrzebnej wody.


orbot vibe

Orbot Vibe

Profesjonalna szorowarka obrotowa do wykładzin i dywanów. Maszyna wykorzystuje nowoczesną technologię orbitalnego czyszczenia. Waży 70 kg, tarcza obraca się z częstotliwością 1700 obrotów na minutę oraz dodatkowo mocno wibruje. Bardzo dobrze rozczesuje runo i rozbija stary, zaschnięty brud, który potem łatwiej jest usunąć ekstraktorem ciśnieniowym.


duplex 420

Duplex 420

Szorowarka walcowa wyposażona w dwie obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki umieszczone na końcach głowicy. Konstrukcja urządzenia pozwala na niewielkie zużycie środków chemicznych przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej skuteczności. Bardzo dobrze radzi sobie z praniem wykładzin biurowych wzdłuż ścian.


bosch gsr

Bosch GSR 18 VE-2

Wkrętarka akumulatorowa zaadaptowania na potrzeby prania foteli, kanap oraz innych mebli tapicerowanych poprzez zainstalowanie specjalnych głowic do szorowania. Jej zastosowanie dwukrotnie poprawia skuteczność czyszczenia i skraca czas pracy. Miękkie włosie pozwala na bezpieczne szorowanie obić wykonanych nawet z delikatnych materiałów.