Urządzenia

W tym miejscu znajdziesz urządzenia, którymi wykonujemy pranie mebli tapicerowanych i dywanów. Pierwszy etap czyszczenia polega na rozbiciu brudu. Stosujemy różnego rodzaju szorowarki, które aplikują preparaty oraz dzięki obrotowym tarczom rozczesują runo. Kolejnym etapem jest odessanie rozpuszczonego brudu z materiału. Służą do tego ekstraktory wyposażone w ssawkę podającą i zbierającą wodę pod ciśnieniem.

orbot vibe

Orbot Vibe

Profesjonalna szorowarka obrotowa, którą wykonujemy czyszczenie wykładzin dywanowych w obiektach biurowych. Waży 70 kg, tarcza obraca się z częstotliwością 1700 obrotów na minutę i dodatkowo mocno wibruje. Bardzo dobrze rozczesuje runo i rozbija stary, zaschnięty brud, który potem łatwiej jest usunąć ekstraktorem ciśnieniowym.


duplex 420

Duplex 420

Szorowarka walcowa wyposażona w dwie obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki umieszczone na końcach głowicy. Konstrukcja urządzenia pozwala na niewielkie zużycie środków chemicznych przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej skuteczności. Dobrze radzi sobie z praniem wykładzin biurowych wzdłuż ścian.


bosch gsr

Bosch GSR

Wkrętarka akumulatorowa zaadaptowania na potrzeby prania foteli, kanap oraz innych mebli tapicerowanych poprzez zainstalowanie specjalnych głowic do szorowania. Jej zastosowanie dwukrotnie poprawia skuteczność czyszczenia i skraca czas pracy. Miękkie włosie pozwala na bezpieczne szorowanie obić wykonanych nawet z delikatnych materiałów.


santoemma sabrina

Santoemma Sabrina

Profesjonalny ekstraktor do prania dywanów i mebli tapicerowanych. Zastosowana technologia Hight-Waterlift umożliwia dobre odsysanie wody co znacznie skraca czas potrzebny do wyschnięcia materiału. Urządzenie wyposażone jest w dobrze wyprofilowane, aluminiowe głowice ułatwiające czyszczenie.


kirby sentria

Kirby Sentria

Pionowe urządzenie do trzepania dywanów, materacy i tapicerki. Brak węża i słuszna waga pozwalająca dobrze przylegać do powierzchni, zapewniają dużą moc ssania. W głowicy znajduje się drewniany wałek z włosiem, który obraca się i powoduje wibracje. Sprzęt znakomicie radzi sobie z usuwaniem suchego brudu.


 

karcher puzzi

Karcher Puzzi

Popularny i sprawdzony ekstraktor. Urządzenie cieszy się dobrą reputacją ponieważ pozwala uzyskać znakomite rezultaty prania. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że idealnie nadaje się do czyszczenia w warunkach domowych. Wyposażone w funkcje zmniejszające ilość potrzebnej wody.


Urządzenia do prania tapicerki i wykładzin

Profesjonalne urządzenia do prania tapicerki i wykładzin to klucz do skutecznego utrzymania czystości w domach, biurach i innych przestrzeniach użytkowych. Dzięki zaawansowanej technologii, umożliwiają dogłębne czyszczenie materiałów, usuwając trudne plamy, zabrudzenia oraz alergeny. Profesjonalny sprzęt jest niezastąpiony w czyszczeniu mebli tapicerowanych, takich jak sofy, fotele i krzesła. Sprawdzi się przy praniu wykładzin i dywanów, zarówno w domach, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Usuwaniu plam z materacy, zasłon i innych tekstyliów domowych.

Korzystanie z profesjonalnych urządzeń zapewnia głębokie i skuteczne usunięcie zabrudzeń, odświeżenie wyglądu i przedłużenie żywotności materiałów oraz poprawę jakości powietrza wewnętrznego dzięki eliminacji kurzu. Inwestycja w wysokiej jakości urządzenia do prania tapicerki i wykładzin to gwarancja czystości i komfortu w każdym wnętrzu.