Ożarów Mazowiecki

 • Bezpłatny dojazd do miejscowości Ożarów. Zrealizujemy pranie tapicerki meblowej, kanap i narożników

Salon jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju wizytówka. To właśnie do salonu zapraszamy gości, tam spędzamy weekendy oraz odpoczywamy po ciężkiej pracy. Mieszkańcy podwarszawskich miejscowości mogą skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy realizującej pranie tapicerki na terenie miasta Ożarów Mazowiecki. Niestety metody domowe mogą okazać się niewystarczające. W celu zachowania czystości w naszym domu niezbędne jest regularne czyszczenie kanap i narożników przez profesjonalistów.

pranie kanapy ożarów mazowiecki

Zamów pranie tapicerki w mieście Ożarów Mazowiecki

W przypadku niewielkich zabrudzeń możemy samodzielnie je wyeliminować przy pomocy domowych metod. Regularne czyszczenie pozwoli zachować walory estetyczne naszych mebli. W perspektywie długoterminowej domowe sposoby okazują się niewystarczające. Nie będziesz w stanie usunąć poważniejszych zabrudzeń, wyłącznie piorąc ręcznie.

Jeżeli chcesz skutecznie bronić swoje meble przed drobnoustrojami, promieniowaniem UV oraz przebarwieniami musisz skorzystać z pomocy oferowanej przez profesjonalną firmę działającą na terenie miasta Ożarów Mazowiecki.

Specjaliści z zakresu czyszczenia tapicerek mają dużą wiedzę dotyczącą materiałów oraz środków chemicznych. Dzięki temu usługa jest w pełni bezpieczna dla naszych mebli. Musisz mieć świadomość, że do produkcji kanap wykorzystuje się kilkadziesiąt różnych materiałów. Każda tkanina ma inne cechy oraz wymaga innej pielęgnacji.

Fachowe pranie kanapy w mieście Ożarów Mazowiecki jest tak skuteczne, ponieważ wykorzystuje się nowoczesne technologie. Doskonałym przykładem tego jest odkurzacz ekstrakcyjny o bardzo dużej mocy. Takie urządzenie pozwala dokładnie usunąć drobinki brudu, a następnie rozprowadzić środki czyszczące oraz je odessać łącznie z brudem.

Pierwszy krok, jaki wykonuje się podczas procesu prania to odkurzanie. Jest to bardzo istotne. Często nie doceniamy roli prania w codziennej pielęgnacji kanapy. Piasek oraz okruszki mają ostre krawędzie, w perspektywie czasu prowadzą do przecierania się materiału. Odkurzanie pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia tego zjawiska.

Wybór odpowiedniego detergentu jest bardzo istotny. Jest to jeden z kluczowych momentów całego procesu. Odpowiednio dobrany preparat jest rozprowadzony równomiernie po całej powierzchni tkaniny. Brud zalegający przez długi czas w głębokich warstwach materiału zostaje rozpuszczony.

Kolejnym krokiem jest odessanie wilgoci oraz brudu. Specjalne urządzenie zwane ekstraktorem pozwala na płukanie tkaniny. W ten sposób brud, który do tej pory zalegał niedostępny, zostaje usunięty. Warto mieć na uwadze, że po ukończonym procesie prania metodą ekstrakcyjną realizowanym w mieście Ożarów Mazowiecki tkanina jest lekko wilgotna.

Mobilne pranie kanapy w Ożarowie

Usługa dostosowana jest to wszelkich potrzeb klientów. Z racji tego, nie musisz zajmować się przewożeniem swoich mebli. Takie działanie byłoby bardzo kłopotliwe oraz kosztowne biorąc pod uwagę gabaryty mebli wypoczynkowych. Firma działająca na terenie miejscowości Ożarów Mazowiecki wyśle specjalistę pod wskazany przez Ciebie adres.

Nie musisz obawiać się o to, czy uda Ci się zarezerwować dogodny termin. Specjaliści dokładają wszelkich starań do tego, aby pranie tapicerki w Ożarowie zostało przeprowadzone według potrzeb klienta. Z tego powodu istnieje możliwość umówienia się na czyszczenie w weekend lub późne godziny wieczorne.

Wielu klientów mieszkających w mieście Ożarów Mazowiecki oraz miejscowościach takich jak Wołomin i Sulejówek zastanawia się nad tym, w jaki sposób należy przygotować swój dom przed wizytą specjalisty. Wystarczy, że przygotujesz gotówkę potrzebną do opłacenia usługi, oraz że pozbędziesz się zbędnych rzeczy z pokoju. Takich, które mogą przeszkadzać w realizacji usługi.

Przebieg czyszczenia kanapy krok po kroku

Pranie metodą ekstrakcyjną jest bardzo skuteczne, przekonali się o tym mieszkańcy miasta Ożarów Mazowiecki. Cała procedura składająca się na pranie kanapy składa się z pięciu kroków. Maksymalne rezultaty można osiągnąć wyłącznie przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Dodatkowo pranie tapicerki musi wykonywać osoba odpowiednio do tego przeszkolona.

 • Krok I

Fachowiec rozpoczyna od rozpoznania materiału oraz oceny stopnia zabrudzenia. Klient zostaje poinformowany o wycenie. Następnie specjalista rozpoczyna przygotowanie powierzchni. Odsuwa meble od ściany oraz ewentualnie przesuwa inne meble blokujące dostęp do kanapy.


 • Krok II

Niezbędnym etapem jest odkurzanie. Usunięcie piachu oraz kurzu jest bardzo ważne. Te niewielkie zanieczyszczenia mają bardzo negatywny wpływ na trwałość materiału. Utrudniałyby również kolejne kroki prania.


 • Krok III

Na całej powierzchni tkaniny zostaje rozprowadzony preparat, który wnika w głąb włókien. Gromadzą się tam wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, których nie jesteś w stanie usunąć przy pomocy samodzielnego prania. Następnie cały brud zostaje zassany za pomocą specjalnego urządzenia o dużej mocy.


 • Krok IV

Etap dodatkowy, jednak jak najbardziej zalecany, czyli impregnacja. Specjalny preparat zabezpiecza tkaninę przed promieniami UV oraz wchłanianiem zapachu i brudu. Pozwala to zachować kanapę w bardzo dobrym stanie znacznie dłużej.


 • Krok V

Ostatnim etapem jest rozmowa ze specjalistą, który jeżeli zechcesz, opowie Ci o tym, jak powinieneś dbać o swoje meble. Wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji tkanin są bardzo istotne. Materiał wciąż będzie lekko wilgotny. Tkanina będzie sucha po upływie kilku lub kilkunastu godzin.

Korzyści wynikające z czyszczenia mebli

Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad tym, czy warto zdecydować się na pranie kanapy, zobacz poniższe zalety:

 • Profesjonalne pranie jest kilkukrotnie skuteczniejsze niż pranie domowymi sposobami.

 • Czyszczenie tapicerki pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z materiału.

 • Fachowo przeprowadzona usługa to sposób na wyeliminowanie drobnoustrojów oraz bakterii rozwijających się w tkaninie.

 • Środki czystości, które stosują profesjonaliści, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzi oraz zwierząt.

 • Nienaganna czystość ma bardzo duży wpływ na codzienne funkcjonowanie. Po przeprowadzonym praniu poczujesz poprawę samopoczucia.

 • Impregnacja pomaga zachować walory estetyczne Twoich mebli na dłużej.

Cena za pranie tapicerki i kanapy w Ożarowie

Cennik prania na terenie miasta Ożarów Mazowiecki pozwala poznać orientacyjną wycenę, jednak każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Jest to z bardzo dużą korzyścią dla klienta. Osoby posiadające dużo mebli przeznaczonych do prania mogą liczyć na otrzymanie bardzo korzystnej oferty. Biorąc to pod uwagę, zdecydowanie bardziej opłaca się przeprowadzać pranie kilku mebli jednocześnie.

Orientacyjne ceny przedstawiają się następująco. Za pranie krzesła lub innych małych mebli takich jak pufy cena wynosi od 10 do 20 zł. Jeżeli chcesz zlecić pranie fotela w mieście Ożarów Mazowiecki, będziesz musiał zapłacić około 60 zł.

Największy koszt niesie pranie dużych mebli wypoczynkowych. Za pranie kanapy, sofy lub narożnika będziesz musiał zapłacić od 140 do 170 zł. Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści, które otrzymuje klient, cena jest bardzo uczciwa. Nic dziwnego, że mieszkańcy miasta Ożarów Mazowiecki coraz częściej korzystają z profesjonalnego prania tapicerki.

1️⃣ Jak długo trzeba czekać na wolny termin?

Zdarza się, że mamy wolne terminy następnego dnia. Czasem trzeba poczekać dwa, trzy dni. Informacje pod numerem ☎ 500 720 740

2️⃣ Ile kosztuje dojazd do Ożarowa?

Dojazd jest bezpłatny.

3️⃣ Jakie są koszty związane z czyszczeniem?

– wersalka 120 zł
– kanapa 140 zł
– narożnik 170 zł