Pranie wykładzin biurowych w Warszawie


Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która wykona pranie wykładzin w biurze lub w domu, ale nie masz czasu czytać całej oferty przejdź od razu do konkretów:


Samodzielne odkurzanie oraz czyszczenie wykładziny pozwala na bieżąco eliminować zabrudzenia powstałe na skutek codziennej eksploatacji. Najczęściej zajmuje się tym kadra sprzątająca, która dysponuje ogólnodostępnymi środkami oraz sprzętem podobnym do tego, jaki znajdziemy w każdym domu. Tego rodzaju pranie wykładziny nie jest w stanie wyeliminować uporczywych plam i zabrudzeń. Właśnie dlatego tak wiele firm w Warszawie decyduje się na zatrudnienie specjalistów.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin w biurze

Wykładzina to jedna z wizytówek firmy. Nienaganny stan pomieszczeń zrobi na klientach dobre wrażenie. Jeśli chcemy na dłużej zachować idealny wygląd wykładzin biurowych, warto zamówić usługę realizowaną przez wyspecjalizowaną firmę. Dysponuje ona nowocześniejszym sprzętem, a także najlepszymi środkami czyszczącymi, dzięki czemu efekt jest w pełni satysfakcjonujący.

Co jakiś czas warto zamówić profesjonalne pranie wykładzin biurowych realizowane przez doświadczonych specjalistów. Usługa ta staje się coraz popularniejsza w warszawskich firmach. Postanowiliśmy zaprezentować, jak przebiega ten proces oraz jakie korzyści oferuje przedsiębiorcy.

pranie wykładzin biurowych

Pranie wykładzin w jednym z warszawskich biur

Czyszczenie dużych powierzchni zaczynamy od trzepania na sucho, czyli odkurzania bezwężowym urządzeniem. Następnie używamy preparatu rozpuszczającego brud i szorowarki obrotowej, która rozczesuje runo. Dopiero po takim przygotowaniu wykładzina jest prana profesjonalnym ekstraktorem ciśnieniowym Santoemma o dużej mocy (zdjęcie powyżej). Urządzenie ma aluminiową dyszę, która idealnie przylega do materiału. Jest też wyposażone w podgrzewacz wody, co znacznie zwiększa skuteczność. Dzięki zastosowaniu trzech etapów rezultat jest wyraźnie widoczny.

Pranie wykładzin w firmie

Ze względu na miejsce, w którym odbywa się cały proces, warto znaleźć firmę wykonującą usługi w nietypowych godzinach pracy. Na przykład późnym wieczorem, nocą lub weekendy. Czyszczenie najlepiej przeprowadzić pod nieobecność pracowników, tak aby przerwa w pracy nie była konieczna. W związku z tym, pranie wykładzin biurowych w dużych pomieszczeniach stanowi wyzwanie logistyczne.

Pierwsze spotkanie ze specjalistą można umówić w dowolnych godzinach. Jest bezpłatne. Fachowiec dokładnie przeanalizuje nasze potrzeby, oceni i zmierzy powierzchnię, a także rozpozna rodzaj materiału. Od tego zależy wybór optymalnej metody, która zagwarantuje najlepsze efekty, a jednocześnie będzie bezpieczna i nie spowoduje uszkodzeń. Poznamy także dokładną wycenę usługi. Jeśli warunki spełniają nasze oczekiwania, pozostaje umówić się na dogodny termin.

Korzyści

Właściciel biura powinien dbać o nienaganną czystość, ponieważ ma to duży wpływ na komfort pracowników, a także wizerunek w oczach klientów. Profesjonalne pranie wykładzin jest stosowane przez wiele firm w Warszawie. Przedsiębiorcy dostrzegają zalety tego rozwiązania i wiedzą, że w perspektywie czasu poniesiony koszt się opłaci.

  • Czystość i dobre wrażenie – Regularne czyszczenie pozwala pozbyć się najbardziej uporczywych plam oraz zadbać o czystość i przyjemny zapach. Profesjonalne firmy dysponują innowacyjnymi metodami, które umożliwiają uzyskanie bardzo dobrego rezultatu.

  • Większy komfort i bezpieczeństwo – Gdy w biurze panuje nienaganna czystość znacznie łatwiej jest skupić się na wydajnej pracy. Usługa pozwala wyeliminować niebezpieczne drobnoustroje, takie jak: kurz, alergeny, bakterie, roztocza. W ten sposób wzrasta poziom bezpieczeństwa pracowników.

  • Ochrona materiału i oszczędność – Zastosowanie nowoczesnych środków oraz impregnatów chroni materiał przed uszkodzeniem i blaknięciem. Dzięki temu, wykładzina posłuży dłużej i rzadziej trzeba będzie ją wymieniać.

Jak często trzeba wykonywać usługę?

Jest to uzależnione od intensywności eksploatacji i stopnia zabrudzenia. W ciągach komunikacyjnych proces należy powtarzać jeden raz w roku. W miejscach mniej używanych wystarczy raz na dwa lata. Fachowca możemy wezwać do określonego obszaru wykładziny, nie musimy czyścić całości. Impregnacja materiału znacznie spowalnia wchłanianie brudu. Jeśli zastosujemy preparat hydrofobowy powierzchnia dłużej pozostanie czysta.

Pranie wykładzin na metry w mieście Warszawa

Ile to kosztuje pranie wykładzin na metry w Warszawie? Standardowy koszt usługi to 10zł/m2. Zobacz cennik prania. W przypadku dużych powierzchni cena jest ustalana indywidualnie na podstawie następujących czynników: powierzchni, rodzaju materiału, długości runa i stopnia zabrudzeń. Łączna wycena uwzględnia oczywiście całą powierzchnię podaną w metrach kwadratowych.

pranie wykładzin warszawa

Pranie wykładzin wykonujemy na terenie miasta Warszawa oraz miejscowości ościennych

Warto wgłębić się w szczegóły i zapytać, co wchodzi w skład usługi. W cenie zapewniamy trzepanie materiału pionowym urządzeniem elektrycznym oraz profesjonalne pranie. Impregnacja oraz zastosowanie anty alergenów to opcje dodatkowe i mogą wiązać się z nieznacznym wzrostem ceny. Pranie wykładzin biurowych na metry nie jest specjalnie drogie w porównaniu z ich wymianą. Jest też zdecydowanie mniej kłopotliwe.

Stosowane metody

Pranie wykładzin w dużych biurach to odpowiedzialne zadanie, które wymaga wiedzy, doświadczenia oraz profesjonalnego sprzętu. Wybór metody zależy w głównej mierze od rodzaju materiału, z którego wykonano runo, a także od powierzchni i stopnia zabrudzeń. Do najczęściej stosowanych i najskuteczniejszych sposobów możemy zaliczyć:

Ekstrakcja

Polega na naniesieniu aktywnych środków czyszczących, które wywabiają i rozpuszczają zabrudzenia. Następnie, preparat wraz z pozostałym brudem jest odsysany z pomocą specjalistycznych odkurzaczy ciśnieniowych. Woda pod ciśnieniem przepłukuje materiał. Runo jest suche po kilku godzinach.

Szamponowanie

Jest to metoda bardzo skuteczna. Zajmuje więcej czasu niż ekstrakcja. Sposób ten stosuje się w przypadku bardzo zabrudzonych i zużytych materiałów. Polega na szorowaniu powierzchni ciężkim urządzeniem z obrotową głowicą.

Pranie wykładzin biurowych w Warszawie

Nie ulega wątpliwości, że pranie wykładzin biurowych jest niezbędne do zachowania wysokich standardów pracy. To także sposób na budowanie pozytywnego wizerunku w oczach klientów. Na szczęście, specjalistyczna usługa jest dostępna w mieście Warszawa. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie by ustalić szczegóły współpracy i koszty.

Nasza ekipa dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz nowoczesnymi środkami, co umożliwia uzyskanie oczekiwanych i długotrwałych efektów. Jeśli chcesz zagwarantować powierzchniom nienaganny wygląd, usługę wykonuj przynajmniej raz do roku. Pozwoli to utrzymać podłogę w dobrym stanie.

Jaka jest cena za pranie wykładzin biurowych w Warszawie?

– do 100 metrów: 10 zł/m2
– powyżej 100 metrów: 8 zł/m2

W przypadku dużych powierzchni cenę ustalamy indywidualnie. Możemy przyjechać pod wskazaną lokalizację po to by obejrzeć wykładzinę i wspólnie ustalić cenę za całą usługę. Oględziny są bezpłatne i niezobowiązujące.

Czy jest możliwość umówienia terminu w nietypowych godzinach?

Tak. Termin dopasujemy do Państwa oczekiwań. Jest możliwość wykonania czyszczenia w godzinach popołudniowych lub nocnych oraz w weekendy.

Ile czasu potrzeba do wyschnięcia wykładziny?

Po praniu materiał jest lekko wilgotny z wierzchu. Woda nie jest widoczna. Nic nie kapie, ani nie ocieka. Wykładzina jest sucha po kilku godzinach.